سرمربی و کاپیتان تیم ملی فوتسال روسیه با اشاره به میزبانی شهرستان لار برای برگزاری بازی های دوستانه با تیم ملی ایران نسبت به این دیدار صحبت کردند.
سرمربی تیم ملی فوتسال روسیه: از استقبال مردم ایران در لار به وجد آمدیم/با بهترین ها بازی می کنیم

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، بزیک سوئیدزه در نشست خبری قبل از نخستین بازی دوستانه تیم ملی فوتسال روسیه مقابل ایران در شهرستان لار گفت: از اینکه به ایران آمدیم و در شهر لار با میهمان نوازی خونگرم مردم این شهر هستیم خوشحالیم. میزبانی که رفتار خوب و محترمانه با ما دارد و خوشحالیم در این بخش حضور داریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال روسیه درباره شرایط میزبانی لار ادامه داد: می دانم امروز به دلیل احترام های مذهبی در ایران تعطیل است اما ما در همین تعطیلات و از همین دیروز که وارد شدیم چیزی جز رفتار خوب مردم ندیدیم. وقتی به استادیوم محل برگزاری هم آمدیم انرژی خیلی خوبی گرفتیم. از اینکه دور از روسیه هستیم نارحتسن اما خوشحالیم در ایران حضور داریم.

او درباره میزان شناخت خود از شاگردان وحید شمسایی تاکید کرد: به طور تخصصی ۱۰ سال است که تیم ایران می‌شناسیم. ایران یکی از بهترین‌های دنیاست. امیدواریم بهترین نتیجه را از بازی های دوستانه با آنها بگیریم.

سرمربی روسیه درباره ارزیابی اش از وضعیت فعلی تیم ایران و مسیری که برای جام جادنی در پیش گرفته است گفت: به خاطر سال ۲۰۱۶ که ایران تیم ملی برزیل را در جام جهانی شکست داد و ایران نشان داد که تیم قدرتمندی دارد البته ما هم روسیه هستیم و در حال پیشرفتیم. فرقی نمی کند چه کسانی باشند و ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بازی های خوب انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال روسیه در خصوص اینکه آیا بازیکنی اصلی از این تین خط زده است خاطرنشان کرد: همه بازیکنان ما سطح بالایی دارند و همه یکدست و همیشه آماده هستیم. تیم روسیه در حال تغییرات و جوانگرایی است. به تیم ملی احترام می‌گذاریم. ایران قدمت زیادی دارد و تیم ملی این کشور مربی و بازیکنان بزرگی دارد. به هر حال با هر تیمی باشیم دنبال بردن هستیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط