تیم سفیر باید اثبات کند که بالانشینی آنها حباب نبوده و از قدرت فنی لازم و  شخصیت کافی برای حضور در جمع مدعیان برخوردار است.
آیا سفیرگفتمان راه رسیدن به بالای جدول را بلد است؟

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، تیم سفیرگفتمان تهران پس از شروع رویایی در هفته های ابتدایی لیگ برتر، در دو هفته اخیر از ۶ امتیاز ممکن تنها یک امتیاز را کسب کرده تا خیلی ها موفقیت ابتدای فصل این تیم را یک اتفاق موقت تلقی کنند.

سفیرگفتمان با پیروزی در بازی های خانگی آماری فوق العاده از خود ارائه داده بود اما در میزبانی هفته دهم حریف مقاومت البرز پایین جدولی نشد و ترمز قطار موفقعیت های متوالی آن در خانه کشیده شد.

این در حالی است که به زعم برخی کارشناسان ؛ سفیر در بازی های خارج از خانه چهره یک مدعی مقتدر را ندارد.

این تیم پس از بازی جسورانه و کسب تساوی مقابل فرش آرا و غلبه بر پوشاک حافظ در ساری ، سه دیدار پیاپی مقابل تیم های قدرتمند مس سونگون ، گیتی پسند و کراپ الوند را در زمین حریفان واگذار کرده است اما به لطف و اتکا به نتایج درخشان و کسب امتیازات عالی در مسایقات خانگی در رده چهارم باقی مانده است.

حالا  باید منتظر بود تا در سه هفته پایانی نیم فصل لیگ برتر شاگردان رضا زرخانلی چگونه به شرایط ایده آل و نتایج خوب در دو بازی خارج از خانه مقابل سن ایچ و ایرالکو و همچنین فولاد زرند در تهران دست خواهد یافت آنها برای اینکه ثابت کنند بالانشینی آنها حباب نبوده و سفیر از قدرت فنی لازم و  شخصیت کافی برای حضور در جمع مدعیان برخوردار است محکوم به نتیجه گیری و پیروزی در این دو بازی هستند و باید دید بازیکنان سفیر با انگیزه و همدلی از این دو میدان دشوار سربلند خارج می شوند یا نه؟

انتهای پیام/مطالب مرتبط