باشگاه زندی بتن کلاردشت با خرید سهمیه لیگ یکی جواز حضور در لیگ دسته اول فوتسال کشور را کسب کرد.
ورود کلاردشت به لیگ دسته اول / هجومی ترین تیم لیگ دو، لیگ یکی شد

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، مدیران باشگاه زندی بتن کلاردشت با سرمایه گذاری ویژه در بخش فوتسال، شور و نشاط خاصی در غرب استان مازندران ایجاد کردند. کلاردشتی ها طی سال های گذشته توانستند با قهرمانی در لیگ استان مازندران ونایب قهرمانی در لیگ مناطق کشور خود را به لیگ دسته دوم برسانند.

 آن‌ها در اولین فصل حضور در این لیگ عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند و جزو مدعیان اصلی صعود به لیگ دسته اول بودند. نماینده استان مازندران در مرحله پایانی لیگ دسته دوم چهل گل به ثمر رساند که هجومی ترین تیم لیگ دسته دوم از این لحاظ محسوب میشد.

زندی بتن علاوه بر ارائه بازی هجومی، بازی های زیبایی نیز به نمایش گذاشت تا سطح فنی فوتسال مازندران را به رخ سایر رقبا بکشد.

زندی بتن با مدیریت بسیار خوب صابر زندی تمامی لیگ ها را با موفقیت پشت سر گذاشت تا در حال حاضر با خرید سهمیه لیگ یکی جواز حضور در لیگ دسته اول را کسب کند.

به نظر می رسد با حضور مدیران موفق این باشگاه و سطح فنی بسیار خوب این مجموعه، فوتسال در غرب مازندران روزهای روشنی خواهد داشت. حال باید دید مسئولین استانی و شهرستانی چه حمایتی از مجموعه زندی بتن خواهند داشت و باشگاه کلاردشتی در اولین فصل حضور در لیگ دسته اول چه نتیجه‌ای کسب خواهد کرد.مطالب مرتبط