اختصاصی فوتسال۲٠۲٠؛

سرپرست سازمان لیگ فوتسال : سازمان لیگ فوتسال در کنار فدراسیون همانند گذشته به دنبال برگزاری لیگ های مختلف رشته فوتسال است.
وضعیت لیگ های بانوان، دسته اول، دوم آقایان و رده های پایه مشخص شد

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، آرش جابری در خصوص نحوه برگزاری لیگ برتر فوتسال، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : شیوه‌های مختلفی در خصوص برگزاری لیگ برتر برنامه ریزی شده است که هیئت رئیسه در خصوص نحوه برگزاری لیگ برتر تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

وی افزود : صبح فردا ۱۲ آذرماه جلسه ای با حضور اعضای محترم هیئت رئیسه و سازمان لیگ برگزار خواهد شد و در این جلسه نحوه برگزاری لیگ برتر و تاریخ آغاز این لیگ مشخص خواهد شد.

جابری در خصوص برگزاری لیگ برتر بانوان گفت : جمع بندی های لازم در خصوص برگزاری لیگ برتر بانوان انجام شده است که در جلسه هیئت رئیسه نحوه برگزاری، زمان قرعه کشی و آغاز این لیگ مشخص خواهد شد.

جابری درباره برگزاری ادامه لیگ دسته دوم آقایان و لیگ دسته اول بانوان بیان کرد : از فصل مسابقاتی گذشته این دو لیگ باقی مانده است که برنامه‌ریزی مناسبی در خصوص برگزاری لیگ دسته دوم آقایان و لیگ دسته اول بانوان انجام شده است که تاریخ برگزاری ادامه این لیگ در جلسه هیئت رئیسه مشخص خواهد شد.

جابری در پاسخ به این سوال که، چه برنامه‌ای برای برگزاری لیگ های رده‌های سنی پایه دارید، بیان کرد : در ماه‌های گذشته دستورالعمل‌های برگزاری لیگ برتر رده های سنی امید، جوانان و نوجوانان را به باشگاه ها و هیئت های استانی ارسال کرده‌ایم، این مسابقات به صورت مجتمع و تک دوره ای برگزار خواهند شد و در جلسه هیئت رئیسه تاریخ برگزاری این لیگ ها نیز مشخص میشود که پس از آن با باشگاه ها در خصوص میزبانی این رقابت ها وارد صحبت خواهیم شد.

سرپرست سازمان لیگ با بیان این‌که درخصوص نحوه برگزاری و زمان قرعه کشی لیگ دسته اول در جلسه هیئت رئیسه تصمیم گیری خواهد شد، افزود : تا زمانی که فصل مسابقاتی گذشته لیگ دسته دوم به اتمام نرسد امکان برگزاری لیگ دسته اول وجود ندارد، اما با برنامه‌ریزی‌های انجام شده لیگ دسته دوم به اتمام خواهد رسید و پس از آن شاهد آغاز شدن لیگ دسته اول خواهیم بود.مطالب مرتبط