تیم ملی فوتسال قرار است در رقابت‌های جام جهانی شرکت کند در حالی که وضعیت تحقق درخواستهای وحید شمسایی سرمربی این تیم از فدراسیون فوتبال مشخص نیست.
اطلاعات تاج از جوانگرایی در تیم ملی دقیق نیست/کادرفنی چشم انتظار تحقق وعده ها

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، تیم ملی فوتسال کشورمان قرار است در جام جهانی ۲۰۲۴ ازبکستان شرکت کند و با تیم‌های ونزوئلا، فرانسه و گوتمالا همگروه است.

 

این مسابقات قرار است از 26 شهریور با حضور ۲۶ تیم و در ۶ گروه چهار تیمی برگزار شود.تمام رقبای تیم ملی و حتی تیم‌های حاضر در این مسابقات خود را آماده این رقابتها می کنند اما برنامه های تیم ملی کشورمان همچنان در حد شعار و روی کاغذ مسوولان فدراسیون فوتبال باقی مانده است.

 

تاج ریاست فدراسیون فوتبال در تمام مراسم ها و جلسات مدعی حمایت و حل مشکلات تیم ملی فوتسال است این در حالی است که این فدراسیون به درخواستهای وحید شمسایی سرمربی تیم ملی در مورد انعقاد قرارداد کادر فنی، حضور یک دستیار خارجی و بازی با تیم‌های مطرح دنیا اقدام عملی انجام نداده است.

 

تاج روز گذشته هم مجددا در گفت وگو با رسانه ها اعلام کرد که فدراسیون از تیم‌ملی حمایت لازم را دارد و پاسخ مناسبی به درخواست شمسایی برای حضور یک دستیار خارجی نداد تا وعده ها در حد حرف باقی بماند.

 

همچنین ریاست فدراسیون فوتبال بار دیگر از جوان گرایی در تیم ملی صحبت کرد و گفت در صورت عدم نتیجه گیری در جام جهانی نباید توقعی از تیم داشت به این دلیل که این تیم جوان شده است! که به نظر می رسد عدم نتیجه گیری احتمالی تیم ملی، فراری رو به جلو است. زیرا چندان جوانگرایی خاصی صورت نگرفته و اطلاعات رئیس فدراسیون درباره جوانگرایی در تیم ملی فوتسال چندان دقیق نیست و تفاوت خاصی در میانگین سنی بازیکنان دیده نمی شود.

 

احسان اصولی رئیس کمیته فوتسال هم بارها در رسانه ها موضوع جوانگرایی در تیم ملی و اینکه فدراسیون فوتبال مشکلی با ۳ درخواست شمسایی ندارد و این موضوع حل شده است را مطرح کرد اما اقدام عملی صورت نگرفته است.

 

با این اوصاف، جامعه فوتسال، در انتظار اقدام عملی فدراسیون و رئیس آن است که این روزها احکام متعددی در بخش های مختلف صادر می کند! کادرفنی تیم ملی هم چشم انتظار تحقق وعده هاست تا هر چه سریع تر شرایط حضور پرقدرت تیم ملی در جام جهانی فوتسال فراهم شود.

 

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: