در حالی که برترین های سال فوتسال ایران روز سه‌شنبه با توجه به آرای چهره‌های فوتسال و اصحاب رسانه شناخته می‌شوند، اما در بخش انتخاب برترین داور، همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.
کمیته داوران ملاک انتخاب داور برتر را اعلام کند!

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، جشن برترین های فوتسال ۱۴٠۲ روز سه شنبه ۲۹ خرداد ماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

بر خلاف آن چه که سازمان لیگ فوتسال در بخش برترین های سال از آرای اهالی این رشته و اصحاب رسانه، مرد سال، بهترین دروازه‌بان و پدیده زیر ۲۳ سال را معرفی می‌کند، اما شنیده می شود کمیته داوران که مسئولیت چیدمان قاضی های فوتسال آن بر عهده حسین شاهمرادی است بهترین داور سال را به شکل سلیقه ای و انتصابی، معرفی می‌نماید و در سال گذشته نیز شاهد انتخاب بحث‌برانگیز و عجیبی بودیم که اهالی فوتسال اعم از بازیکنان، مربیان و داوران را حیرت زده کرده بود.

آنچه که در نزدیکی مراسم جشن برترین ها از راهروهای فدراسیون فوتبال به گوش می رسد شایعه یا واقعیتی مبنی بر انتصاب داور برتر می باشد.

به هر صورت هر انتخابی که کمیته داوران داشته باشد باید به آن احترام گذاشت اما این کمیته باید به جهت شفاف سازی دلایل انتخاب داور برتر را اعلام کند.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها:


داور يکشنبه 27 خرداد 1403-02:32

پس ناظرانو برای چی میفرستن ،یه تعداد بازی رو مدنظر قرار بدن و نمراتو میانگین بگیرن هرکی بالاتر بود انتخاب بشه ولی تا الان یادم نمیاد یه داور ملی رو انتخاب کرده باشند همیشه از داوران بین المللی یکی رو انتخاب میکنند درصورتیکه در این یکی دوسال ضریب اشتباهات بین المللی ها بیشتر بوده و حداقل اینه که وحید سلیمانی که چندساله گیتی و مسو میزنه جز کاندیدها باشه پاسخ