مجید مرتضایی در خصوص قرعه به دست آمده افغانستان در جام‌جهانی گفت: قرعه از پیش‌بینی ما بهتر بود، اما کار ساده‌ای نداریم.
سرمربی تیم ملی فوتسال افغانستان: برای شگفتی سازی به جام جهانی می‌رویم

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، مجید مرتضایی سرمربی تیم‌ملی افغانستان با اشاره به اینکه مراسم قرعه‌کشی جام جهانی انجام شد و خوشحالم که تیم ملی افغانستان برای اولین بار در تاریخ در این مسابقات حضور دارد افزود: ما کار بسیار سختی برای آماده‌سازی تیم داریم.

او گفت: من فکر می‌کنم روی کاغذ نسبت به چیز‌هایی که پیش‌بینی می‌کردیم، مقداری شرایط قرعه ما بهتر شد.

سرمربی تیم ملی فوتسال افغانستان ادامه داد: اولین بازی ما با آنگولاست، آرژانتین هم که یکی از بهترین تیم‌های جام‌جهانی است و همچنین اوکراین که تیمی باتجربه است. کار زیاد ساده‌ای نداریم ولی امیدواریم از گروه‌مان صعود کنیم.

سرمربی ایرانی تیم ملی فوتسال افغانستان خاطرنشان کرد: امیدوارم که در ادامه راهی که در پیش گرفته‌ایم، انشاالله باز هم بتوانیم شگفتی‌سازی کنیم و به مرحله دوم مسابقات جام‌جهانی راه پیدا کنیم.

مرتضایی با بیان اینکه آماده‌سازی تیم برای جام‌جهانی سخت‌ترین کار دنیا است، گفت: کار خیلی سختی داریم، اما در حال رایزنی با تیم‌هایی مختلف هستیم تا با توجه به قرعه‌ای که داریم در تورنمنت‌ها و بازی‌های دوستانه بین‌المللی شرکت کنیم و با آمادگی بسیار خوب به جام‌جهانی برویم.

او تاکید کرد: انشاالله از روز شنبه هفته بعد اردو‌های خود را در مشهد مقدس و در کمپ تخصصی صداقت آغاز خواهیم کرد. اسامی ۲۳ بازیکن را به فدراسیون فوتبال افغانستان جهت اطلاع‌رسانی اعلام کردیم تا در این اردو‌ها شرکت کنند.

مجید مرتضایی گفت: ما از فدراسیون فوتسال افغانستان خواهش کردیم که تمام بازیکنان در اردو‌ها شرکت کنند؛ خبر داریم که تاجیکستان به خاطر جام‌جهانی لیگ فوتسال خود را به تعویق انداخته و انشاالله در افغانستان هم انتظار داریم که لیگ فوتسال به تعویق بیفتد و بازیکنان مدنظر ما تمام و کمال در خدمت تیم‌ملی باشند.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: