• گروه مطلب:| خبر| فوتسال باشگاهی|
  • کد مطلب:63279
  • زمان انتشار:چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403-21:20
  • کاربر:سعید حسینی
بمناسبت روز روابط عمومی؛

۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی بهانه ای شد تا پایگاه خبری فوتسال ۲۰۲۰ برترین روابط عمومی باشگاه های ورزشی فوتسال ایران را انتخاب کند.
با اعلام کارشناسان، روابط عمومی باشگاه گیتی‌پسند لقب برترین ایران را از آن خود کرد

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، بمناسب ۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی کارشناسان این پایگاه اقدام به بررسی عملکرد و معرفی برترین روابط عمومی باشگاه های فوتسال کشور در سال ۱۴٠۲ کردند.

بدون شک موفقیت یک تیم ورزشی حاصل تلاش دسته جمعی است، نقش بازیکنان، کادرفنی، مدیریت و در راس آن روابط عمومی و رسانه غیر قابل انکار است.

روابط عموی بعنوان آینه تمام قد یک سازمان معرفی شده و در باشگاه های فوتسال کشور با اعلام کارشناسان گیتی‌پسند سرآمد تمام باشگاه های حرفه ای ایران قرار گرفت.این مجموعه با حضور جواد شریف در راس روابط عمومی با دکترین رسانه و تجربه بیش از دو دهه حضور در رسانه های داخلی و بین المللی و قهرمانی های متعدد با باشگاه های فولاد ماهان و گیتی‌پسند توسط وی بعنوان برترین روابط عمومی ایران در سال ۱۴٠۲ لقب گرفته است.

ایجاد چارت اداری قوی، تشکیل و مدیریت کانون هواداران، مدیریت سمعی و بصری، مدیریت فضای مجازی، مدیریت رسانه، مدیریت تشریفات، مدیریت امور فرهنگی، ایجاد و پشتیبانی راه های اطلاع رسانی، اطلاع رسانی لحظه ای دقیق، تشکیل و ساماندهی کمیته پیشکسوتان، نظارت و حمایت از تیم های پایه تا بزرگسالان بخشی از فعالیت های گیتی‌پسند در بخش روابط عمومی است که این باشگاه را از تمام باشگاه های فوتسال ایران جدا می کند.


انتخاب روابط عمومی باشگاه گیتی پسند از سوی فدراسیون های والیبال و هندبال نیز بعنوان برترین روابط عمومی ایران خود گواه این مطلب است که یاقوت قرمز این باشگاه اصفهانی بعنوان گرانبهاترین روابط عمومی ایران در حال درخشیدن است و مجموعه پایگاه خبری۲۰۲۰ بر خود واجب می داند قدردان تمام زحمات روابط عمومی باشگاه گیتی‌پسند برای اعتلای فوتسال ایران باشد.

همچنین جا دارد از تلاش باشگاههایی همچون سفیرگفتمان تهران، کراپ الوند، گهرزمین سیرجان، فولاد زرند، پالایش نفت بندرعباس و آلومینیوم اراک نیز در بخش روابط عمومی تشکر و قدردانی گردد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: