فده ویدال می گوید ما می دانیم که تیم ها اکنون بسیار قویتر هستند، اما ما همچنان همان هدف قهرمانی را داریم.
سرمربی تیم ملی اسپانیا: فاصله کمی بین تیم ها در جام جهانی وجود دارد/هدف ما قهرمانی است

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، برای جامعه فوتسال اسپانیا، ماه می پایان مسابقات فوتسال قهرمانی کشور است، اما نه برای فده ویدال. در عوض، سرمربی تیم ملی اسپانیا روی جام جهانی فوتسال 2024 در ازبکستان تمرکز کرده است، جایی که امیدوار است بازیکنانش بتوانند تا قهرمانی پیش برود.
 
فده ویدال سرمربی تیم ملی اسپانیا در خصوص حضور تیمش در جام جهانی فوتسال اظهار داشت: من واقعا مشتاقانه منتظر آن هستم. در هفته‌های آینده، پس از پایان تعطیلات بین‌المللی فیفا، ما تصمیم می‌گیریم در جام جهانی چه کنیم. پس از مشخص شدن همه گروه ها، حریفان خود را نیز تحلیل خواهیم کرد.

وی افزود: منتظر قرعه کشی یکشنبه 26 اردیبهشت هستیم. روز شماری می کنیم  و همه چیز را به بهترین شکل ممکن برای مسابقات آماده خواهیم شد.

ویدال تصریح کرد: با عملکرد عالی به جام جهانی رسیده ایم، از آلبرت کانیلاس و کل کادرفنی قدردانی می کنم. بازی های فوتسال روز به روز سخت تر می شود و این را در جام ملت های آسیا، AFCON، کوپا آمریکا، کونکاکاف و... دیده ام.

سرمربی تیم ملی اسپانیا گفت: فکر می کنم این جام جهانی یکی از خاص ترین مسابقات تاریخ خواهد بود و تفاوت بسیار کمی در هر گروه وجود خواهد داشت. برای قهرمان شدن باید هفت بازی را در مدت زمان کوتاهی انجام دهیم که مستلزم تلاش و نظم زیادی است.

ویدال خاطرنشان کرد: هدف اسپانیا مانند هر تیم دیگری قهرمانی در جام جهانی است. اما و البته فقط یک قهرمان می تواند وجود داشته باشد. هدف ما این است که یک قدم در جستجوی قهرمانی برداریم. ما می دانیم که تیم ها اکنون بسیار قویتر هستند، اما ما همچنان همان هدف قهرمانی را داریم.

سرمربی تیم ملی اسپانیا افزود: تفاوت بسیار کمی بین تیم ها وجود دارد، شما می توانید خیلی خوب کار کنید و آماده شوید، اما حریفانتان هم می توانند، همانطور که پرتغال در جام جهانی گذشته نشان داد. ما باید سعی کنیم جنبه های خاصی را در تیم بهبود ببخشیم تا در زمان مسابقات بهتر عمل کنیم.

ویدال در خاتمه عنوان کرد: قبل از اینکه در جام جهانی 2021 مربیگری کنم، به عنوان دستیار ونانسیو لوپز، یکی از بهترین مربیان جهان، در جام جهانی 2012 و 2016 حضور داشتم و این تجربه خوبی بود، تیم ما متشکل از بازیکنانی است که در آخرین دوره جام جهانی که همین سه سال پیش بود شرکت کردند و بازیکنان دیگری هم برای اولین بار به تیم اضافه خواهند شد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: