• گروه مطلب:| خبر| فوتبال ساحلی|
  • کد مطلب:63244
  • زمان انتشار:دوشنبه 24 ارديبهشت 1403-14:28
  • کاربر:سعید حسینی

هفته نخست لیگ برتر فوتبال ساحلی با دیدار تیم‌های شهرداری بندرعباس و گلساپوش یزد آغاز شد که یزدی‌ها موفق به پیروزی شدند، ادامه مسابقات امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
آغاز لیگ برتر فوتبال ساحلی با پیروزی گلساپوش/ چالش زمین ساحلی، در اصفهان حل نشده باقی‌ماند

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، هفته نخست لیگ برتر فوتبال ساحلی از یکشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه با انجام یک دیدار آغاز شد که شهرداری بندرعباس در دیدار افتتاحیه فصل ۱۴۰۴_۱۴۰۳ لیگ برتر فوتبال ساحلی میزبان گلساپوش یزد بود. یزدی‌ها که مدافع عنوان قهرمانی محسوب می‌شوند، برای فصل جدید بازیکنان مطرح و خوب خود را از دست دادند و با بازیکنان جوان خود در این رقابت‌ها حاضر شدند. محمد معصومی‌زاده تک گل نخستین دیدار لیگ را برای یزدی‌های به ثمر رساند و این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به نفع گلساپوش تمام شد.

در دیگر مسابقات این هفته امروز _دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه_ صدرشیمی یزد از ساعت ۱۹:۱۵ مقابل پارس جنوبی بوشهر به میدان می‌رود، چادرملو اردکان از ساعت ۱۹:۳۰ میزبان شاهین خزر رودسر است و پاس جوان گناوه از ساعت ۱۸:۴۵ برابر فولادهرمزگانصف آرایی می‌کند.

دکتر تأمین اصفهان که فصل پیش با خرید سهمیه صنعت فرش حداد در آخرین لحظات شروع لیگ برتر فوتبال ساحلی به این رشته ورود کرد، برای این فصل از رقابت‌ها چند بازیکن باتجربه‌ای را که داشت از دست داد و تنها حسن سهرابی را به عنوان دروازه‌بان جذب کرد و می‌توان گفت با رده سنی امید خود پا به مسابقات لیگ برتر بزرگسالان گذاشتند.

فصل گذشته مجید هاشمی هدایت ساحلی‌بازان اصفهان را برعهده داشت که مدیران دکتر تأمین برای فصل جدید هم با این مربی به توافق رسیدند، تیم هاشمی فصل گذشته در ابتدای فصل که تمرین خوبی نداشتند عملکرد مناسبی داشت، اما هرچه از مسابقات گذشت این تیم افت کرد و نتایج خوبی نگرفت که باید دید هاشمی برای این فصل از رقابت‌ها چه عملکرد فنی خواهد داشت.

از سالی که صنعت فرش حداد از لیگ دسته اول تیم‌داری در فوتبال ساحلی را آغاز کرد، اصفهان با چالش زمین ساحلی رو به رو بود و در حال حاضر که حدوپ پنج سال از آن زمان می‌گذرد هنوز این چالش پا برجا است. درحال حاضر زمین ساحلی تیران برای چند هفته ابتدایی لیگ برتر تأیید شده، اما مدیران دکتر تأمین باید به فکر تجهیز زمین ناژوان اصفهان باشند زیرا اگر سازمان لیگ دیگر زمین تیران را تأیید نکند مجبور می‌شوند مانند چند فصل پیش صنعت فرش حداد، میزبانی خود را به شهر دیگری ببرند.

علی طراح مدیرعامل دکتر تأمین مدتی پیش در مصاحبه‌ای که با خبرنگاران داشت، اعلام کرد اگر مجبور شوند میزبانی را در شهر دیگری داشته باشند از ادامه لیگ برتر فوتبال ساحلی انصراف می‌دهند، باتوجه بر اینکه چند سال طول کشید تا اصفهان دوباره یک تیم فوتبال ساحلی داشته باشد باید دید مسئولین استانی کمکی برای تجهیز زمین ناژوان انجام می‌دهند یا خیر.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: