• گروه مطلب:| خبر| فوتبال ساحلی|
  • کد مطلب:62046
  • زمان انتشار:جمعه 07 ارديبهشت 1403-09:07
  • کاربر:سعید حسینی

رضایت مردم از عملکرد تیم ملی فوتبال ساحلی / کسب سه عنوان برتر جشنواره برای ساحلی بازان با رای مردمی
رضایت مردم از عملکرد تیم ملی فوتبال ساحلی / کسب سه عنوان برتر جشنواره برای ساحلی بازان با رای مردمی

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، شب گذشته مراسم قهرمان ایران با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، جامعه‌ی ورزش و جمعی از ورزشکاران و قهرمانان ایران در سالن همایش‌های صداوسیما، برگزار شد. تیم ملی فوتبال ساحلی توانست در این جشنواره دو عنوان فردی و یک عنوان تیمی را با رأی مردمی کسب کند.

گل برتر سال 1402: گل سید مهدی میرجلیلی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی در جام جهانی 2024 امارات به تاهیتی

میرجلیلی پس از کسب این جایزه، گفت: یزدی صحبت می‌کنم و لهجه دارم و دم همه‌ی مردم گرم که به من رای دادند و امیدوارم لیاقت این همه محبت را داشته باشم. خودم و تمامی بازیکنان جان خود را برای خوشحال کردن دل مردم شریف ایران، می‌گذاریم.

برترین تیم ملی سال 1402: تیم‌ ملی فوتبال ساحلی

 

منصور بیک‌وردی سرپرست تیم ملی پس از دریافت جایزه تیم ملی فوتبال ساحلی، گفت: تشکر می‌کنم از مردم عزیز که به تیم ملی فوتبال ساحلی رای دادند، بی شک هر موفقیتی پس از پشت سر گذاشتن سختی‌ها، تلاش‌ها و حمایت مسئولین به دست می‌آید. تیم ملی فوتبال ساحلی حدود 10 ماه به صورت مداوم اردوهای دشواری را پشت سر گذاشتند و در نهایت توانستیم در مسابقات جام جهانی مقام سوم را کسب کنیم. از رئیس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون بابت پرداخت به موقع پاداش بازیکنان پس از هر برد ممنونم، این اقدام انگیزه و روحیه‌ی خوبی برای بازیکنان ما بود. امیدوارم وزیر ورزش و جوانان توجه ویژه‌ای به پا برهنه‌های فوتبال ساحلی داشته باشد.

برترین سرمربی سال 1402: علی نادری (برای دومین سال پیاپی)

 

علی نادری، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی پس از کسب این عنوان، بیان کرد: از مردم خوب کشورم تشکر می‌کنم و هیچ افتخاری بالاتر از شاد کردن دل مردم و اهتزاز پرچم ایران نیست و تیم ملی فوتبال ساحلی این کار را به خوبی انجام داده است. اعتقاد دارم در کارگروهی، فرد وقتی یک نتیجه‌ای می‌گیرد حاصل کارگروهی است و ما یک جمع بسیار خوبی هستیم. دوباره تمام تلاش خود را خواهیم کرد که دل مردم ایران را شاد کنیم. 

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها: