در حالی تیم ملی فوتسال کشورمان راهی بازبهای جام ملت‌های آسیایی ۲۰۲۴ تایلند شد که علاوه بر اعضای تیم ملی نفراتی که مشخص نیستند در این سفر حضور دارند.
در انتظار شفاف‌سازی فدراسیون فوتبال درباره نفرات اعزامی همراه تیم فوتسال به تایلند

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، تیم‌ملی فوتسال کشورمان در حالی صبح امروز تهران را به مقصد بانکوک تایلند محل برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا و انتخابی جام جهانی ۲۰۲۴ ترک کرد که بازهم شاهد حضور افراد اضافی و نفرات پرتعداد همراه این تیم به مسابقات بودیم در حالی که می‌شد از این ظرفیت استفاده بهینه بهتری برد.

با توجه به اهمیت بازی‌های آسیایی به خصوص با عنایت به اینکه انتخابی جام جهانی نیز است پوشش خبری آن برای حمایت و کمک به موفقیت تیم ملی اهمیت دوچندانی دارد، اما متاسفانه فدراسیون فوتبال به جای اعزام خبرنگار به این رقابت‌ها با کاروانی حدوداً ۳۰ نفره عازم تایلند شده است.

این در حالی است که بازیکنان تیم ملی، اعضای کادرفنی و پزشکان همراه در نهایت به زحمت مجموعاً ۲۱ نفر هستند که با این اوصاف مشخص نیست که ۹ نفره دیگر اعزامی به این مسابقات را چه افرادی دیگری تشکیل می‌دهند.

از سوی دیگر فدراسیون فوتبال تنها با انتشار چند گزارش تصویری و یک خبر کوتاه درباره پرواز ملی‌پوشان به تایلند خبر دیگری روی خروجی سایت خود قرار نداده تا مخاطبان از کم و کیف نفرات اعزامی مطلع شوند، در حالی که انتظار می‌رود شفافیت سرلوحه کار رسانه‌ای قرار گیرد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: