رابطه شمسایی و شمس هیچوقت خوب خوب نبوده است.
اکران جدید بگومگوی شمس و شمسایی در آستانه جام ملت های آسیا

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، رابطه حسین شمس و وحید شمسایی دو چهره بزرگ فوتسال ایران با یکدیگر هیچگاه قابل پیش بینی نبوده است؛ مثلا زمانی که برخی به شمسایی حمله می کردند شمس ردای حمایت از او را به تن کرده بود و در برهه ای دیگر مواضعش نسبت به او ۱۸۰ درجه تغییر کرد.

از زمان بازی شمسایی در تیم ملی که شمس او را از تیم ملی کنار گذاشت اکثرا رابطه طرفین تیره و تار بوده با این حال بعضا هم احترام را حفظ کرده اند. در ماه ها اخیر به ظاهر رابطه طرفین خوب بود اما موضع گیری شمس در قبال موضوع حضور لژیونرها در تیم ملی و اینکه اگر اجازه حضور آنها صادر نشود اتفاقی رخ نمی دهد و تیم ملی اینقدر بازیکن خوب دارد که بدون لژیونرها هم قهرمان شود به مذاق شمسایی خوش نیامد.

شمسایی چندی بعد در مصاحبه ای به این اظهارنظر واکنش نشان داد و گفت:”من همیشه مدیون فوتسال بودم و خادم این رشته و مردم ایران هستم. نه وعده دادم، نه حرفی زدم، اما بعضی از آدم‌ها خائن هستند و به راحتی می‌گویند این ۴ لژیونر هم نباشد مشکلی نداریم. مگر می‌شود از ۴ بازیکن مطرح فوتسال آسیا گذشت؟ این حرف‌ها چه هست که می‌زنند؟ من به صراحت می‌گویم به این ۴ لژیونر در بازی‌های آسیایی نیاز دارم.”

در هر صورت گرچه مجوز حضور این چهار بازیکن صادر شد اما حسین طیبی به دلیل مصدومیت جام ملت های آسیا را از دست داد. این در حالی است که حضور مسلم اولادقباد بهترین بازیکن آسیا نیز به همین دلیل در هاله ای از ابهام قرار داشت تا حسین شمس اینبار نیز موضع گذشته خود را با شدت بیشتری تکرار کند.وی درباره کار سخت تیم ملی ایران برای قهرمانی آسیا در غیاب حسین طیبی و احتمال غیبت مسلم اولادقباد خاطرنشان کرد:” احتمال اینکه ایران قهرمان جام ملت‌های آسیا شود، بالای ۹۰ درصد است و می‌توانیم قهرمانی را به راحتی از ژاپن پس بگیریم. ایران اینقدر ستاره دارد که اگر نه تنها یکی دو نفر، بلکه اگر هر ۱۴ بازیکن خودمان را هم عوض کنیم، باز هم قهرمان آسیا می‌شویم.”

این اظهارات البته واکنشی از سوی شمسایی نداشت تا او در آستانه جام ملت های آسیا وارد حاشیه نشود اما بگوی مگوی طرفین به نظر می رسد در آینده نیز ادامه دار باشد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: