تیم ملی فوتسال کشورمان در تورنمنت ویتنام به مصاف مراکش رفت که متاسفانه شاهد حرکات غیر ورزشی از سوی برخی از بازیکنان ملی پوش بودیم.
شاگردان شمسایی در بازی مقابل مراکش هم بازی را باختند و هم اخلاق را

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، تیم ملی فوتسال کشورمان که جهت برگزاری تورنمنت چهار جانبه فوتسال در ویتنام حضور دارد. در بازی اول خود در این تورنمنت به مصاف مراکش رفت و ۵ بر ۴ مغلوب این تیم شد.

 متاسفانه در این بازی شاهد حرکات غیر ورزشی و اخلاقی از سوی برخی ملی پوشان فوتسال کشورمان بودیم که برای اولین بار بود در یک بازی و تورنمنت رسمی و بین المللی شاهد آن بودیم .

تیم ملی فوتسال کشورمان همیشه از نظر اخلاقی سرمدار فوتسال آسیا و دنیا بوده است.

 بهروز عظیمی بازیکن جوان تیم ملی با وجود قابلیت های فنی خوبی که دارد اما همیشه نتوانسته در بازی اخلاق نمره قبولی را بگیرد.

 این بازیکن در لیگ برتر نیز این حرکات غیر ورزشی را از خود نشان داده که متاسفانه با مماشات مربیان باشگاهی هیچ برخوردی با وی نشده و او همچنان به دنبال ادامه مسیر بی اخلاقی خود حالا در تیم ملی است.

در یک صحنه دیگر محمدرضا سنگ سفیدی دیگر ملی پوش با تجربه کشورمان بعد از دست دادن موقعیت گل، ضربه ای به بازیکنان مراکش وارد می کند که حرکت وی باعث تشنج درگیری و وقفه در زمین بازی می شود.

 متاسفانه حرکات غیر ورزشی برخی بازیکنان ملی پوش کشورمان توسط دوربین رسانه ها ضبط و مورد انتقاد قرار گرفته است. اینگونه حرکات غیر اخلاقی و غیر ورزشی زیبنده و شایسته تیم ملی فوتسال کشورمان نبوده است.

حال باید دید وحید شمسایی در این رابطه چه تصمیمی خواهد گرفت که تا دیگر شاهد این حرکات غیر ورزشی نباشیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: