بازیکن فوتسال گیتی پسند گفت: همیشه در بازی‌ها سعی کرده‌ایم پیروز میدان باشیم و خدا را شکر همین اتفاق هم افتاد که تلاش و نتایج شگفت‌انگیز نشان داد. کارمان را به خوبی انجام دادیم و لایق این قهرمانی هستیم. 
درخشانی: لیگ سختی را در ایران داشتیم

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، محمدحسین درخشانی پیش از جشن قهرمانی تیمش با رکورد ۷۰ امتیازی، اظهار کرد: شرایط تیم خوب بود، بازی‌های خیلی خوبی را پشت‌ سر گذاشتیم.

وی افزود: با جوان‌گرایی در تیم و تلاش‌های بسیار توانستیم زودتر قهرمانی را کسب کنیم، مابقی تیم‌ها سخت برای کسب رتبه سوم و چهارم تلاش می‌کنند، امسال لیگ سختی در ایران داشتیم که حدود هفت تیم خوب در این لیگ شرایط را برای تیم‌های دیگر سخت می‌کردند.

بازیکن فوتسال گیتی پسند ادامه داد: مجموعه گیتی پسند شرایط خوبی را فراهم کرده که ما توانستیم هفته به هفته مسابقات را به جلو هدایت کنیم و در تیم یکسری جوان‌ها و با تجربه‌ها تلفیق شده‌اند.

بازیکن گیتی‌پسند افزود: همیشه در بازی‌ها سعی کرده‌ایم پیروز میدان باشیم و خدا را شکر همین اتفاق هم افتاد که تلاش و نتایج شگفت‌انگیز نشان داد ما کار خود را به خوبی انجام داده‌ایم و لایق این قهرمانی هستیم.

درخشانی تصریح کرد: علاوه بر اکثر بازیکنانی که در این باشگاه قرارداد دارند فکر می‌کنم اگر دو بازیکن به ما اضافه شوند شرایط تیم بهتر شود.

تیم فوتسال گیتی‌پسند جمعه (۴اسفند ماه) جشن قهرمانی‌اش در این فصل را پس از دیدار با نماینده ساوه در خانه برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها: