• گروه مطلب:| خبر| فوتسال باشگاهی|
  • کد مطلب:61506
  • زمان انتشار:دوشنبه 30 بهمن 1402-11:13
  • کاربر:سعید حسینی

استاندار اردبیل از آمادگی این استان برای میزبانی مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا خبر داد.
آمادگی اردبیل برای میزبانی مسابقات فوتسال آسیا و اردو‌های تیم ملی

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، سید حامد عاملی در دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال از آمادگی استان اردبیل برای میزبانی مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا خبر داد و گفت: اردبیل با داشتن سالن ۶ هزار نفری استاندارد رضازاده آماده میزبانی این رویداد است.

او افزود: رشته ورزشی فوتبال در استان اردبیل در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته است و از تیم داری و رشد و توسعه فوتبال در استان به صورت ویژه حمایت می‌شود و همچنین جهت احداث زمین فوتبال ساحلی با همکاری فدراسیون فوتبال اعلام آمادگی می‌کنیم.

استاندار اردبیل همچنین برای تکمیل زیرساخت‌های رشته ورزشی فوتبال در استان اردبیل هم قول مساعد داد.

رئیس فدراسیون فوتبال هم با اشاره به وحدت و همدلی مسئولان استان به ویژه استاندار اردبیل و مدیر کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان اردبیل برای رشد و توسعه فوتبال استان اردبیل گفت: فدراسیون فوتبال هم با تمام توان در خدمت رشد و توسعه فوتبال اردبیل است.

مهدی تاج با توجه به زیرساخت‌های رشته ورزشی فوتسال از جمله سالن رضازاده اردبیل گفت: فدراسیون فوتبال از پیشنهاد استاندار اردبیل استقبال می‌کند و تلاش خواهد شد مسابقات فوتسال بین المللی در اردبیل برگزار شود.

او تصریح کرد: با توجه به وضعیت آب هوای اردبیل و مراکز اقامتی مدرن، این استان می‌تواند میزبان اردو‌های تیم ملی فوتبال و فوتسال و تیم‌های باشگاهی باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بر راه اندازی زمین فوتبال ساحلی در اردبیل تاکید کرد.

پهناور، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل هم در این دیدار از حمایت همه جانبه برای برگزاری مسابقات بین المللی فوتسال در اردبیل خبرداد و افزود: اداره کل ورزش و جوانان زمین‌های ورزشی فوتبال و سالن‌های فوتسال را در اختیار ورزشکاران و مربیان رشته فوتبال و فوتسال استان گذاشته است و برای ادامه رشد و توسعه فوتبال و فوتسال استان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

صمد نوتاش، رئیس هیات فوتبال استان اردبیل هم ضمن قدردانی از حمایت‌های فدراسیون فوتبال و استاندار اردبیل و مدیر کل ورزش و جوانان استان برای رشد و توسعه فوتبال و فوتسال استان گفت: در این دیدار بر ساخت زمین فوتبال ساحلی، برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا به میزبانی اردبیل، برگزاری مسابقات جام صفویه در اردبیل، افزایش سهمیه استان اردبیل در مسابقات کشوری، احداث زمین فوتبال در سرعین تاکید شد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: