سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی درباره بازی دوستانه تیم ملی با کلمبیا و همچنین آمادگی برای جام جهانی 2024 دبی به نکات مهمی اشاره کرد.
نادری: در جام جهانی، تیمی که تمرکز بیشتری دارد، موفق می شود

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در ابتدای صحبت‌هایش گفت: با تدابیر کمیته‌ی فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال، از دو ماه پیش این بازی دوستانه فیکس شده بود تا در فاصله 5 روز تا شروع جام جهانی فوتبال ساحلی در دبی، یک بازی دوستانه‌ی خوب داشته باشیم. باید این بازی دوستانه را انجام می‌دادیم و در شرایط بازی در دبی قرار می گرفتیم. نتیجه در این بازی هیچ اهمیتی نداشت و حتی اگر هم می باختیم مهم نبود اما تیم کلمبیا یک تیم خوب بود که با حذف پاراگوئه به جام جهانی آمده و تیمی را حذف کرده که رنکینگ پنجم دنیا را در فوتبال ساحلی، در اختیار دارد.

علی نادری درباره بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ساحلی با کلمبیا گفت: بازی بسیاری خوبی با کلمبیا داشتیم و صرف نظر از نتیجه که سه بر دو تیم ملی فوتبال ایران کلمبیا را شکست داد، مواردی که مدنظر کادرفنی تیم ملی بود را انجام دادیم و می شود گفت تا درصد بالایی آماده بازی اول و حضور در جام جهانی فوتبال ساحلی هستیم که ان شالله روز 26 بهمن، اولین بازی تیم ملی را مقابل اسپانیا انجام بدهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در پایان گفت و گو، درباره رکورد ویژه اش که هم به عنوان بازیکن در چند جام جهانی حضر داشته و هم به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام جهانی فوتبال ساحلی پیش رو حضور خواهد داشت و سایت فیفا هم به این نکته اشاره کرده است گفت: من هم بازیکن تیم ملی بوده ام و حالا هم افتخار سرمربیگری تیم ملی فوتبال ساحلی را دارم. به هر جهت این شرایط برای من به وجود آمده و هم به عنوان بازیکن شرایط جام جهانی را درک کرده ام و حالا هم به عنوان سرمربی شرایط جام جهانی را درک می کنم. جام جهانی کاملا یک اتمسفر ویژه و متفاوتی دارد و به نظر من تیمی که تمرکز بیشتری دارد موفق می شود و ما هم همه تلاشمان را به کار می گیریم که تا روز آخر مسابقات، با تمرکز پیش برویم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: