چه به سر تیم نفس‌گیر فرش آرا آمده؟

توشه تک امتیازی از بندرعباس شاید در نگاه اول رضایت‌بخش بوده باشد اما نشانه‌هایی از ضعف و نزول آمیخته به شیطنت و ناکامی درون آن‌ها جلب نظر می‌کند
شگفتی‌ساز دیروز، تیم بحران زده امروز لیگ برتر

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، آن‌ها طی سیزده دیدار دور رفت فقط دوبار شکست خورده بودند که برابر غول‌های فوتسال ایران، گیتی‌پسند و مس‌سونگون رقم خورده بود. فرش آرا با پایان نیم فصل اول از حیث میانگین گل‌خورده میان بهترین‌ها یاد می‌شد، اما همه این‌ها برای دیروز بوده و دیروز از میان همه رفته و به گذشته تعلق داشته است و اگر از طرفداران مشهدی در خصوص وضعیت تیم محبوبشان بپرسید، می‌گویند دلشان برای تیم نفس‌گیر گذشته به تنگ آمده است. آن دوران همه از نبرد با فرش آرا بیم داشتند ولی تیم امروزشان ترسناک نیست و حال‌وهوای مهربانانه‌ای پیدا کرده، به قدری بهاری که حتی حافظ ساری در مشهد دست خالی نماند و شاگردان حسن‌زاده را دور خودشان چرخاند.

در حالی که همه از انطباق این تیم همانند جدال‌های معرکه قبلی‌اش می‌گفتند، ولی آن‌ها در هفت دیدار بعدی دست‌وپا زدند و در این دوران طولانی چهره برنده‌ها را پیدا نکردند که همین چالش و ضعف حریفانشان را سر ذوق آورد و آماری شیطنت‌آمیز بر جای گذاشت. دیتاهایی که پنج شکست، دو تساوی و صفر پیروزی را تعریف می‌کنند، ۵۲ گل‌خورده و رده هشتم  را. آن‌ها اگر به روی خوش جدول و به یک پیروزی و صعود به رده چهارم دل بسته‌اند، همان قدر از یک شکست و پرتگاه به رده دهم هراس دارند.

1989020

تیمی که باید این صفر طعنه آمیز را جدی می‌گرفت، بازی به بازی، ضربه به ضربه و توپ به توپ را به در بسته کوفت و اگر جدول در هفت بازی اخیر بالا و پایین کنیم، آن‌ها را در قعر جدول در می‌یابیم.

فرش آرای حسن زاده را با تاکتیک فوق‌العاده پاورپلی، ریسک پذیر باش و مُزد آن را بگیر، گلزنی و دفاع جانانه می‌شناختیم که گویا همه چیز وارونه شده است. تیمی که بزرگان و ستاره‌ها را به بند می‌کشید به تیمی بدل شد که حتی در صف‌آرایی با تیم‌های متوسط به مخمصه افتاده است. مردان حسن‌‌زاده را با تلاش خونسردانه و بی حدواندازه با حمله‌های بی‌امان و پوزخند به عقب‌نشینی دنبال می‌کردیم‌. بازیکنانی که قدرت جسمی‌شان بالا بود و همچنین توانایی ذهنی‌شان‌. اما آنچه حال شاهدش هستیم، مغلوب شدن در تمامی زمینه‌ها بوده است.

1989021

فرش آرا در نبرد بعدی‌اش میزبان کراپ الوند خواهد بود که آن‌ها را با توجه به شرایط جدولی محکوم به پیروزی کرده است.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: