پزشک تیم ملی فوتسال بانوان درباره وضعیت این تیم در تورنمنت کافا با سایت رسمی فدراسیون گفتگو کرد.
نجفی:کادر پزشکی تمام تلاش خود را بکار گرفت تا بازیکنان در بهترین شرایط ممکن قرار گیرند

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، دکتر سمیه نجفی، پزشک تیم ملی فوتسال بانوان درباره وضعیت جسمانی بازیکنان گفت: تمامی ملی پوشان در وضعیت مناسبی قرار دارند و بازیکن مصدوم نداریم. با کمک الهام لشگری، فیزیوتراپیست تیم ملی کارهای درمانی آن را پیگیری می کنیم.

دکتر نجفی با اشاره به انجام فعالیتهای پزشکی و همچنین ریکاوری بازیکنان گفت: بازیکنان بعد از بازی فینال و پایان لیگ برتر و سوپر لیگ وارد اردو شدند و به شدت از لحاظ جسمانی دچار ضعف شده بودند. اسیب دیدگی در برخی بازیکنان بود سعی کردیم قبل از اعزام به این بازیها برسونیم و به بهبودی ۹۰ درصدی تا به امروز رساندیم. در واقع کادر پزشکی تمام تلاش خود را بکار گرفت تا بازیکنان در بهترین شرایط ممکن قرار گیرند.

دکتر نجفی:کادر پزشکی تمام تلاش خود را بکار گرفت تا بازیکنان در بهترین شرایط ممکن قرار گیرند

وی در پاسخ به این سئوال که وضعیت تغذیه بازیکنان از زمان اعزام تاکنون چگونه بوده است، گفت: کشور تاجیکستان همکاریهای لازم را درخصوص تغذیه بازیکنان برای ما انجام می دهد. در طی این چند روز هیچ مشکلی در مصرف کربوهیدرات و پروتئین نبوده، کم و کاستی های اندک را سعی می کنیم که با مکمل هایی که همراهمان هست جبران کنیم تا در یک سطح مطلوب قرار بگیرند و در حقیقت تغذیه ای که ما در طول برگزاری اردوهایمان داشتیم خیلی خوب بود.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: