سارا شیربیگی، خانم گل فوتسال آسیا، بعد از پیروزی مقابل ازبکستان گفت: مردم از این تیم فقط قهرمانی می‌خواهند.
شیربیگی: ما قهرمان آسیا هستیم و راهی جز پیروزی نداشتیم

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، تیم ملی فوتسال زنان ایران در نخستین گام خود در مسابقات کافا، امروز با نتیجه 5 بر یک از سد ازبکستان گذشت و حالا با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به قرقیزستان در صدر جدول قرار گرفته است. سارا شیربیگی، خانم گل فوتسال آسیا که در این مسابقه هم موفق به گلزنی شده است، در همین خصوص گفت: راستش انتظار بیشتری از ازبکستان داشتیم. این تیم از نظر فنی اصلا در حد تیمی که ما پارسال و دو سال قبل با آنها بازی کردیم نبودند و فکر می‌کنم اکثر تیم‌شان هم تغییر کرده بودند.

او ادامه داد: به هرحال ما ایرانیم و ازبکستان اگر با تمام قوا هم به میدان می‌آمد ما راهی جز پیروزی نداشتیم. در آسیا ما را به عنوان قهرمان این قاره می‌شناسند و به همین دلیل محکوم به پیروزی در تمام مسابقات هستیم. این رقابت‌ها هم برای ما بیشتر جنبه تدارکاتی دارد و باید به مسابقات مهمتر که در پیش داریم فکر کنیم اما به هرحال در این تورنمنت هم باید قهرمان شویم و مردم توقع قهرمانی دارند.

شیربیگی در پایان گفت: همیشه بازی اول شرایط متفاوت خودش را دارد. برنده شدیم اما ضعف‌هایی هم داشتیم که قطعا در مسابقات بعدی به مرور رفع خواهد شد. ما هم بازیکنان جوانی داریم که این تورنمنت فرصت خوبی است که آن‌ها هم تجربیات بین المللی کسب کنند.

انتهای پیام/مطالب مرتبط


  • برچسب ها: