سرمربی تیم فوتسال کراپ با بیان اینکه بازبکنانم تلاش کردند ولی به نتیجه نرسیدیم، گفت: مسئولیت شکست مقابل مس سونگون بر عهده بنده است.
افضل: مسئولیت شکست مقابل مس سونگون بر عهده من است

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، علیرضا افضل پس از شکست ۶ بر صفر تیم کراپ در مصاف با مس سونگون افزود: بازی امروز بازی یک طرفه ای بود و با اینکه در بازی‌های هفته‌های قبل خلق موقعیت می‌کردیم ولی موفق به گلزنی نمی‌شدیم، در بازی امروز به غیر از دقایق ابتدایی نتوانستیم موقعیت بدست بیاوریم و اینگونه تنبیه شدیم.

سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند عنوان کرد: مقصر اصلی این شکست سنگین بنده هستم و باید کاری کنم که تیم از این شرایط و روحیه خارج بشود تا به کسب نتایج قابل قبول در هفته‌های آتی امیدوار باشیم.

افضل ضمن خسته نباشد به تک تک بازیکنانش و تبریک به تیم مس سونگون بابت پیروزی اش، خاطرنشان داشت: تیم ما با مشکلاتی روبرو است که باید حل و فصل بشود و این مشکلات چیزی خود بنده نیستم چرا که مدیرعامل محترم تمامی شرایط مالی و سخت افزاری را برای تیم مهیا کرده است ولی همانطور که گفتم مشکل اصلی خود بنده هستم.

وی در پاسخ به این سوال که علی رغم اینکه شما قبلاً سرمربی تیم مس بودید و شناخت کافی از این تیم داشتید چرا در طول بازی نتوانستید حداقل یک یا ۲ گل به تیم میزبان بزنید، اذعان کرد: درست است که از تیم مس شناخت داشتم ولی متأسفانه نه آنالیز خوبی داشتیم و نه روی نقاط قوت و ضعف تیم کار کرده بودیم که منجر به شکستمان شد.

افضل در مورد اخراج یکی از عوامل کادر فنی تیم کراپ توضیح داد: فکر می‌کنم بدلیل وجود وسایل ارتباطی که با بنده در حال تماس بود اخراج شد.

تیم کراپ با شکست سنگین ۶ بر صفر مقابل مس سونگون ورزقان با ۱۶ امتیاز همچنان در رده یازدهم جدول لیگ برتر فوتسال جای گرفته است.

انتهای پیام/مطالب مرتبط