سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند گفت: تیم ما در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر فوتسال با جذب ۲ بازیکن برزیلی پررنگ و با قدرت تمام حاضر خواهد شد.
کراپ در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال قدرتمند ظاهر می شود

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، علیرضا افضل با بیان اینکه پس از پایان رقابت های نیم فصل لیگ برت چند روزی را به بازیکنان خود استراحت دادیم تا از نظر ذهنی آماده حضور در نیم فصل دوم شوند، اظهار کرد: بعد از برگشت بازیکنان از استراحت، تمرینات روزانه خود را به طور جدی در ۲ نوبت صبح و عصر آغاز کرده ایم تا با آمادگی کامل به سراغ نیم فصل دوم برویم.

وی اضافه کرد: انجام بازی تدارکاتی با تیم سفیر گفتمان باعث شد تا بیشتر به نقاط ضعف و قوت تیم خود آگاه شویم و بازیکنان نیز با شادابی و روحیه بالا به دنبال کاهش نقاط ضعف و افزایش نقاط قوت شخصی و تیمی ما هستند.

افضل در خصوص نقل و انتقالات صورت گرفته در باشگاه کراپ، خاطرنشان کرد: ۲ بازیکن برزیلی به اسامی ماتئوس دوس سوزا و لوآن پریرا را به تیم خود اضافه کردیم که امیدوارم با آغاز تمرینات تیم، آنها بتوانند خیلی زود با سایر بازیکنانمان هماهنگ شوند تا بتوانند از شروع رقابت های نیم فصل به جمع بازیکنان اصلی اضافه شوند.

وی با اشاره به دیدارهای تیم کراپ الوند در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر و فراز و نشیب هایی که بر سر راه تیم قرار گرفت: افزود: بعد از نتایج ضعیف کراپ در اوایل بازی ها، شاهد چهار پیروزی متوالی تیم بودیم که به خاطر سختی کار و مشکلاتی که وجود داشت، ۲ دیدار بعدی خود را به حریفانمان واگذار کردیم اما در ادامه و با تلاش بازیکنانمان توانستیم در ۲ بازی آخر نیم فصل به پیروزی برسیم تا با روحیه مناسب به پیشواز رقابت های نیم فصل دوم برویم.

افضل با بیان اینکه سعی می کنیم تا همانند فصل گذشته در رده های بالای جدول باشیم، تصریح کرد: تیم کراپ الوند فصل گذشته عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت اما امسال به دلیل کم کاری کادر فنی و برخی بازیکنان از کورس کمی عقب ماندیم اما تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم در فصل های آینده کراپ را به عنوانی قهرمان لیگ برتر برسانیم.

وی با اشاره به برخی از بازیکنان تیم کراپ الوند، گفت: احمد اسماعیل پور، کاپیتان تیممان در بند مصدومیت قرار دارد و تلاش داریم تا هر چه سریع تر وی را به دیدارهای بعدی برسانیم و این در حالی است که ۲ بازیکن ما یعنی سعید مومنی و علی اکرمی نیز به تیم ملی فوتسال دعوت شده اند.

تیم کراپ الوند در پایان نیم فصل رقابت های لیگ برتر فوتسال با ۱۶ امتیاز در رده نهم این مسابقات قرار دارد و در نخستین دیدار خود در نیم فصل دوم ۱۰ آذر ماه جاری میزبان تیم شهرداری ساوه خواهد بود.

انتهای پیام/مطالب مرتبط