سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند به تشریح آخرین وضعیت شاگردانش پرداخت.
افضل: اگر سال دیگر بودم، تیم را برای قهرمانی می بندم/۲ برزیلی جذب میکنیم

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، علی افضل در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال کراپ الوند قزوین، اظهار داشت: از روز اول که وارد کراپ شدم دیدم در این تیم بازیکنان خوبی حضور دارند در ابتدای کار کمی کار برای آنها سخت بود. به این دلیل که  از لحاظ فنی کمی سخت گیر هستم اما خدا را شکر کم کم همه با شرایط کاری من آشنا شدند. 

وی ادامه داد: در حال حاضر در نیم فصل لیگ قرار داریم و از باشگاه درخواست دوبازیکن برزیلی داشتم که یکی از این بازیکنان برزیلی متئوس دسوزا، صبح امروز جهت کارهای اولیه و عقد قرارداد با باشگاه کراپ وارد ایران شد. 

سرمربی تیم فوتسال کراپ خاطرنشان کرد: با حمایت خوب مدیران باشگاه کراپ و بازیکنان بتوانیم این تیم را به جایگاه واقعی خودش برسانیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم که بازیکنان خوبی به تیم‌ملی بدهیم که در ادامه این تیم بتواند مثل گذشته برای کشور افتخار آفرینی کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا مدیران باشگاه همکاری لازم  را با خودش دارند، گفت: خدا را شکر تا به امروز هر درخواستی از مدبران باشگاه و برادران نخباف داشتم، آماده کردند. این باشگاه خصوصی است و آنها به جهت عشق به ورزش و فوتسال در این راه هزینه می کنند. کادر فنی هم تمام تلاش خود را انجام می دهد که کراپ در ادامه راه به جایگاه واقعی خودش برسد. اگر سال دیگر بودم، تیم را برای قهرمانی در لیگ با حمایت مدیران این باشگاه می‌بندیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط