در گفت و گو با ۲٠۲٠؛

سرمربی تیم کراپ الوند ایرانیان گفت : چیزی برای ما تمام نشده و با تمام توان به فکر آینده هستیم.
افضل : برخی از بازیکنان تیم‌ملی در سطح کسب عنوان جهانی نیستند

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، علی افضل سرمربی تیم‌ کراپ الوند ایرانیان درخصوص شرایط تیم خود در گفت و گویی با خبرنگار ما اظهار داشت : طی دو هفته گذشته نتایج خوبی کسب نکردیم و اگر آن دو دیدار را می بردیم به کورس مدعیان اضافه می‌شدیم، از ابتدای شروع کار به دنبال پیوستن به جمع مدعیان قهرمانی بودیم اما فرصت سوزی کردیم.

وی افزود : تمرینات خوبی برگزار کردیم و آماده مصاف با آنا صنعت هستیم، مجموعه قم در خانه خود شکستی نداشته و قطعا بازی برابر این تیم دشوار خواهد بود، آن ها در جدول جایگاه مناسبی دارند و با تمام این شرایط باید از سد نماینده قم عبور کنیم.

افضل تصریح کرد : اعتراضی به داوری و سبک برگزاری بازی ها نداریم و توجه ما بر روی کار خودمان است و در این راه با تمام توان تلاش می‌کنیم، قطعا ایراداتی وجود دارد اما نباید خود را پشت آن ها پنهان کنیم.

سرمربی کراپ در پایان گفت : شرایط فنی لیگ برتر افت کرده و باید جامعه مربیان تمرکز بیشتری روی مسائل فنی داشته باشیم تا بازیکنانی در حد مسابقات جهانی پرورش دهیم، تیم ملی از این لحاظ فقر بازیکن با سطح جهانی دارد و برخی از بازیکنان حاضر نیز در حد کسب عناوین جام جهانی نیستند، با این حال باید تمرکز باشگاه ها در کنار کسب نتایج بر روی پرورش بازیکن نیز باشد و تنها به فکر کسب نتیجه نباشند.

انتهای پیام /مطالب مرتبطنظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست