• گروه مطلب:| خبر| فوتسال خارجی|
  • کد مطلب:59597
  • زمان انتشار:شنبه 06 آبان 1402-18:54
  • کاربر:سعید حسینی

مسلم اولادقباد، بازیکن تیم پالما اسپانیا، شب گذشته در جشنواره گلزنی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا نقش داشت و گل هفتم مدافع عنوان قهرمانی را به ثمر رساند.
بهترین بازیکن سال آسیا لو رفت (عکس)

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، کاندید مرد سال فوتسال آسیا و از شاخص‌ترین بازیکنان عصر فعلی فوتسال ایران که در تیم پالما اسپانیا توپ می‌زند، شب گذشته به همراه دو هم تیمی ایرانی‌اش، در جشنواره گلزنی برابر دیفردانگ لوکزامبورگ نقش داشت، تا برای دومین بار طعم گلزنی در لیگ قهرمانان اروپا را بچشد.

بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ که از شانس بسیار بالایی برای کسب عنوان مرد سال فوتسال قاره کهن برخوردار است، در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا به علت مصدومیت دوئل‌های نیمه نهایی و نبرد فینال اروپا را از دست داد، اما با شش پاس‌گل جزو برترین پاسورهای اروپا لقب گرفت و همچنین در مسیر قهرمانی پالما در جام باشگاه‌ها تاثیرگذار بود.

1946149

گلزنی و گل‌سازی در لیگ قهرمانان اروپا طی دو فصل اخیر، همراه با آمار و ارقام و عملکرد فوق‌العاده‌اش در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ باعث شده تا جایزه مرد سال فوتسال آسیا را از حالا برای مسلم اولادقباد آماده‌سازی کنند.

1946150

*با پیگیری‌ گفت‌وگوی کوتاهی که با مسلم اولادقباد شده است، لژیونر و ملی‌پوش فوتسال ایران در دو روز آینده با پروازی از اسپانیا عازم قطر خواهد شد تا در این مراسم حضور پیدا کند و از آن جایی که فقط برندگان جوایز به مراسم بهترین‌های سال دعوت می‌شوند، پس بدون شک مسلم اولادقباد به عنوان مرد سال فوتسال آسیا برگزیده شده است و حتی یک اپسیلُن نیز شُبهه‌ای وجود نخواهد داشت. اگرچه این بازیکن مطرح چنین ادعایی را انکار کرده است.

1946151

مراسم بهترین‌های سال قاره آسیا، 31 اکتبر (9 آبان) در دوحه برگزار می‌شود و در بخش فوتسال که ایرانی‌ها همیشه آبروداری کرده‌اند، نام‌های مسلم اولادقباد و سعید احمدعباسی دو ملی‌پوش ارزنده ایران دیده می‌شود.

تیم پالما اسپانیا در شب گلزنی حسین طیبی، مسلم اولادقباد و سالارآقاپور، با نتیجه نُه بر چهار دیفردانگ لوکزامبورگ را شکست داد تا با کسب دومین پیروزی، به صدر جدول گروه c راه پیدا کند.

انتهای پیام/مطالب مرتبط