در گفت و گو با ۲٠۲٠؛

سرمربی تیم کراپ الوند ایرانیان گفت : در مجموعه کراپ برای بهبود سطح فنی تیم تلاش می‌کنیم و فارغ از نتیجه، کیفیت بازی نیز برای ما اهمیت دارد.
افضل : لیگ برتر از لحاظ فنی افت کرده/محکوم به پیروزی هستیم

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، علی افضل سرمربی تیم‌ کراپ الوند ایرانیان درخصوص بازی برابر فرش آرا مشهد در گفت و گویی با خبرنگار ما اظهار داشت : هفته گذشته بازی بسیار خوبی ارائه کردیم اما روی اتفاقات شکست خوردیم، از لحاظ فنی شرایط رو به رشدی داریم و همچنان برای بهبود اوضاع تلاش می‌کنیم، احمد اسماعیل پور به بازی برابر فرش آرا نمی‌رسد و سایر بازیکنان با آمادگی بالا برای این دیدار تمرین کردند.

وی افزود : مشهد همواره نمایندگان بسیار خوبی در فوتسال ایران داشته و فرش آرا این فصل نیز کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد، قطعا بازی برابر نماینده مشهد دشوار است اما برای برتری به میدان می‌رویم و برای جبران فاصله محکوم به پیروزی هستیم.

افضل تصریح کرد : لیگ برتر فوتسال از لحاظ فنی نسبت به لیگ چهار یا پنج سال گذشته افت کرده و شرایط خوبی ندارد، باشگاه ها به فکر کسب نتیجه هستند و توجهی به کیفیت فنی ندارند، تمام باشگاه ها باید به فکر پرورش بازیکنانی در حد و اندازه بازیکنان برتر جهان باشند و در این راه تلاش زیادی باید انجام داد.

سرمربی کراپ ادامه داد : تا زمانی که بازیکنان جوان با کیفیتی نداشته باشیم با مشکل فقر بازیکن مواجه خواهیم بود، از لحاظ مالی فوتسال شرایط بهتری نسبت به گذشته دارد اما از لحاظ فنی افت کرده ایم و نیاز به یک بازنگری اساسی داریم.

افضل در پایان گفت : برای تکرار عنوان سوم جام جهانی کار بسیار دشواری در پیش است و با وضعیت موجود چنین اتفاقی ممکن نیست، تمام جامعه فوتسال در کنار یکدیگر باید برای بهبود سطح فنی فوتسال کشور تلاش کنیم تا در نهایت تیم ملی خوبی راهی رقابت های جهانی شود و از دیدن بازی های ملی لذت ببریم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط