سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند گفت: همیشه تیم‌های اول تا سوم بالای جدول نسبت به تیم‌های دیگر انگیزه بیشتری دارند.
افضل: تیم‌های بالای جدول همیشه انگیزه بیشتری نسبت به سایرین دارند

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، علی افضل بعد از پیروزی 2 بر یک تیم کراپ الوند مقابل سفیر گفتمان تهران در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوبی بود. همیشه تیم‌هایی که در رده بالای جدول قرار دارند یک شخصیت کامل و مدعی پیدا می‌کنند و  همیشه تیم‌های رده‌های بالای جدول از نظر انگیزه از سایر تیم‌ها بیشتر و اعتماد به نفس بهتری دارند و تیم‌هایی که در رده‌های پایین جدول قرار دارند هنوز به شرایط ایده‌آل و اعتماد به نفس کامل نرسیده‌اند؛ کراپ نمونه بارز این موضوع است.

وی افزود: تیم کراپ خیلی بهتر از اینها می‌تواند باشد و بازیکنانم در تمرینات با انگیزه و خوب کار می‌کنند و تنها مشکلی که داریم کمی ترس بازیکنان از شکست است که در هفته‌های ابتدایی لیگ آن را  تجربه کردند. 

سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند گفت:‌ از این پیروزی خیلی خوشحالم و به بازیکنانم بابت تلاش و زحمتی که در این بازی کشیدند تشکر می‌کنم. تیم سفیر گفتمان یکی از تیم‌های خوب لیگ است و این تیم بسیار خوب نشان داد که می‌تواند فوتسال بازی کند اما در مقابل تیم ما باید خیلی بهتر از این باشد و امیدوارم بتوانیم همین روند را در ادامه لیگ داشته باشیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط