در گفت و گو با ۲٠۲٠؛

سرمربی تیم کراپ الوند ایرانیان گفت : امیدوارم بازیکنان جوان خوبی پرورش دهیم و در آینده کمک حال تیم ملی فوتسال باشیم.
افضل :مربیان تیم ملی بفکر بازی با کیفیت باشند/فاصله امتیازی با سفیر قابل جبران است

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، علی افضل سرمربی تیم‌ کراپ الوند ایرانیان در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص بازی برابر سفیر گفتمان تهران اظهار داشت : طی روزهای گذشته تمرینات بسیار خوبی انجام دادیم و آماده مصاف با تیم خوب سفیر هستیم، فاصله ۶ امتیازی با سفیر قابل جبران است و در صورت برتری در این دیدار خود را نزدیک به بالای جدول خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بدون محروم و مصدوم به مصاف سفیر خواهیم رفت افزود: بازیکنان از انگیزه و آمادگی بالایی برخوردارند و می‌دانیم بازی برابر تیمی که از لحاظ فنی شرایط بسیار خوبی دارد دشوار است، این تیم برای رسیدن به چنین جایگاهی زحمات فراوانی کشیده و برای ما قابل احترام است.

افضل در ادامه گفت : تیم ملی در مسابقات گذشته کار سختی نداشت و به راحتی از سد حریفان عبور کرد، فارغ از هر نتیجه ای مربیان تیم ملی باید به فکر ارائه بازی های با کیفیت در جام جهانی و کسب عنوان باشند چون ایران چنین توانایی دارد.

افضل تصریح کرد : بازیکنان با کیفیتی در لیگ حضور دارند و در مجموعه کراپ‌ نیز استعدادهای خوبی فعالیت می‌کنند که مربیان تیم ملی با رصد خود می‌توانند از آن ها بهره ببرند، در پایان امیدوارم شاهد لیگ پویایی باشیم تا تیم‌ملی قدرتمندی داشته باشیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط