سرمربی تیم سن‌ایچ ساوه معتقد است که اخبار جدایی‌اش حقیقت ندارد و بازیکنانش با تمامی توان آماده دیدارهای آینده هستند.
اصغری مقدم: می‌مانم و تیمم را نجات می‌دهم

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، تیم سن‌ایچ ساوه که در سالیان اخیر از مدعیان قهرمانی در لیگ‌برتر فوتسال ایران به شمار می‌‌رود در این فصل در چند پرده دچار اُفت و سقوط شده‌ است و همین مسئله باعث شده که غول‌کُش فوتسال ایران گریبانگیر بحران شود و درگیر شایعاتی باشند که پیرامون هر تیم فانوس به دستی خواهد بود.

اصغری مقدم و مردانش ابتدا قربانی قرعه‌های سخت در آغاز لیگ‌برتر شدند که هر تیمی را با توجه به حجم بالای مسابقات از پای در می‌آورد و سپس مصدومیت مهره‌های تاثیرگذار و محرومیت انضباطی بهترین گلزن تاریخ باشگاه، ابرهای سیاه را بالای سر  این تیم برافراشته است.

1935736

* از تیمم دل نخواهم کَند
ابتدا باید بگویم که پس از بدشانسی‌های پُرشمار و نتایجی که مستحق آن نبودیم، تصمیم داشتم استعفا بدهم، اما مدیریت باشگاه مخالفت کرد و بازیکنان باعث شدند که در تصمیم خود صرف‌نظر کنم. اینکه اخباری پیرامون جدایی‌ام نشر داده شده، به هیچ عنوان حقیقت ندارد .

* فیلم بازی‌های ما را تماشا کنید

با تمامی احترامی که برای حریفان خود قائل هستم، باید بگویم حتما نگاهی به بازی‌های گذشته ما داشته باشید. در تمامی مسابقاتی که شکست خوردیم، به جرئت می‌توانم بگویم که تیم برتر میدان بودیم. کافی است که به دیدار قبلی تیم ما و کراپ نگاه کنید. موقعیت‌های پُرشمار سن‌ایچ به هدر رفت و حریف ما با کمترین فشار، بهترین نتیجه را به نفع خود پایان داد. اما من همیشه شکست‌ها را گردن می‌گیرم و باید در ادامه راه بهتر از این نشان دهیم.

* محرومیت و مصدومیت ما را یقه کرد
بهترین گلزن خود را به علت محرومیت در اختیار نداریم و همچنین چند مصدوم که از مهره‌های مهم ما محسوب می‌شوند، دست ما را خالی کرده است. جوان‌گرایی کرده‌ایم و باید تاوان آن را هم بپردازیم. قطعا با توجه تعطیلات و سَبُک شدن قرعه‌ها در ادامه مسابقات، تیم ما را به شرایط ایده‌آل بازمی‌گرداند. من اینجا هستم تا روزهای خوبم با سن‌ایچ را تکرار کنم و تیمی را که همیشه با آن بهترین نتایج را کسب کردم، از شرایط فعلی نجات دهم. در ادامه جا دارد از زحمات و اعتماد مهندس باقری مدیرعامل باشگاه تشکر کنم.

گفتنی است تیم سن‌ایچ ساوه با شش امتیاز در جایگاه یازدهم جدول حضور دارد و در هفته‌ نهم لیگ برتر فوتسال، مهمان تیم مقاومت البرز خواهد بود.

انتهای پیام/مطالب مرتبط