لژیونر سابق فوتسال ایران می گوید الان نمی توانم بگویم پشیمان هستم یا نه و برای این تصمیم سخت که در زندگیم گرفتم خیلی زود است جواب بدهم.
لطف آبادی: در حال حاضر از شرایط راضی ام/تفاوت زیادی بین لیگ ایران و اروپا وجود دارد

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، زهر لطف آبادی دروازه بان ملی پوش تیم پالایش نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: تمرینات تیم ما از ۴ شهریور شروع شده و خداراشکر تا این لحظه بخوبی پیش رفته است.

وی تصریح کرد: از شرایط تا اینجای کار راضی ام و باشگاه نفت آبادان بصورت کاملا حرفه ای پیش فصل را شروع کرده و امیدوارم در ادامه ی کار هم همین انرژی و شرایط برای تیم فراهم باشد.

دروازه بان فصل گذشته تیم اتلتیکو تورکال اسپانیا در خصوص این سوال که از بازگشت به لیگ ایران پشیمان است یا نه، گفت: الان نمی توانم بگویم پشیمان هستم یا نه، چرا که برای این تصمیم سختی که در زندگی گرفته ام خیلی زود است جواب بدهم، قطعا آخر فصل راحت تر می توانم به این سوال پاسخ دهم، اما خب  یکشنبه ها که بازی تیم سابقم را دنبال میکنم و‌ آن آزار و اذیت و سرزنش را در خلوت، با خودم دارم و سریع سرکوبش میکنم و‌ به هدف های بعدی ام فکر میکنم.

وی درباره تفاوت لیگ ایران و اروپا بیان کرد: تفاوت ها که خیلی زیاد است و حداقل تفاوتش درباره تاریخ بازی ها است که دقیقا هر سال در یک روز ثابت برگزار می شود و‌ هیچ تیمی تا دقیقه ۹۰ انصراف نمی دهد.

لطف آبادی در خاتمه عنوان کرد: امیدوارم کمی دیدگاه ما نسبت به کلمه"حرفه ای" تغییر کند و آن رشد کند، جا دارد از مدیرعامل و کادرفنی پالایش نفت آبادان بابت فراهم کردن شرایط خوب در این تیم تشکر کنم.انتهای پیام/مطالب مرتبط