آسیب طاها مرتضوی کاپیتان تیم حافظ ساری پیروزی تیمش را تلخ کرد و طرفداران را دل‌نگران راهی خانه‌هایشان کرد.
کاپیتانی که از جان برای تیمش مایه گذاشت

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، در جریان دیدار تیم‌های حافظ ساری و شهرداری ساوه از هفته هشتم لیگ‌برتر فوتسال ایران، در حالی که نتیجه بازی دو بر دو دنبال می‌شد و نیمه‌دوم آن در حال سپری شدن بود، موقعیتی مناسب پشت محوطه شش قدم برای شهرداری ساوه بدست آمد که شلیک محکم بازیکن ساوجی با تکل به موقع طاها مرتضوی، به گل ختم نشد و تیم شهرداری ساوه در بازگشایی دروازه حافظ ساری ناکام ماند .

با وجود اینکه آن شوت دروازه‌ی ساروی‌ها را تهدید نکرد، اما طاها مرتضوی کاپیتان تیم که برای جلوگیری توپ تکل زده بود و خودش را نقش بر زمین کرد، به علت شدت ضربه و برخورد آن به پهلویش دچار آسیب دیدگی شدید شد و با تَرَک خوردن دو دنده‌اش، به سرعت از طریق آمبولانس به بیمارستان منتقل گردید.

1934337

حافظ ساری در دقایق پایانی گل پیروزی‌بخش را به ثمر رساند و جشن نخستین برد فصل را گرفت، اما طرفداران این تیم و بازیکنان دل‌نگران وضعیت کاپیتان تیمشان بودند. مرتضوی که خوشبختانه در حال حاضر شرایط بهتری دارد و خونریزی در ناحیه آسیب وی دیده نشده استو

*طبق آخرین خبر طاها مرتضوی، وی دو شب پیش از بیمارستان مرخص شده است و شرایط مناسبی را دارد. همچنین دکترها به او اعلام نموده‌اند که باید دو الی سه هفته استراحت کند و دور از شرایط مسابقه و تمرین باشد.

1934338

*با توجه به مسابقات مقدماتی جام‌ملت‌های آسیا و تعطیلی لیگ‌برتر و تعویق هفته نهم، این احتمال وجود دارد که طاها مرتضوی برای بازی حساس مقابل مس‌سونگون، بدون هیچ مشکلی تیمش را همراهی کند.

*طاها مرتضویِ ۳۵ ساله، پانزده سال برای تیم‌های ساروی ( راه ساری _ شهروند ساری و حافظ ساری ) در لیگ‌برتر توپ زده است و سابقه قهرمانی در لیگ‌برتر ایران را با تیم گیتی‌پسند اصفهان در کارنامه دارد .

انتهای پیام/مطالب مرتبط