سرمربی تیم ملی ۱۶ بازیکن را بتازگی به اردوی تیم ملی دعوت کرده است.
آقای شمسایی دعوت از بازیکن مصدوم چه توجیهی دارد!/جایگاه برترین بازیکنان لیگ کجاست!

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال بعد از برگشت از برزیل و در هفته های  هفتم و هشتم لیگ برتر فوتسال نه خودش و نه کادر فنی وی در هیچ یک از سالن ها ی برگزاری مسابقات دیده نشدند.

سرمربی تیم ملی با همان اطلاعات قبلی ۷ مهرماه لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا در قرقیزستان را اعلام کرد .

این لیست در حالی اعلام شده است که امیرحسین دهقانی بازیکن پالایش نفت بندرعباس مصدوم بوده و  این بازیکن مدت هاست بعلت مصدومیت از ناحیه زانو رنج می برد و در بازی تیمش مقابل سن ایچ در هفته هفتم لیگ برتر نیز این مصدومیت تشدید و در هفته هشتم هم به میدان نرفت و شرایط بازی وی در هاله ای از ابهام است.

نکته مهم و جالب اینکه در اردوی روز گذشته هم این بازیکن  به دلیل مصدومیت نتوانست بطور کامل در تمرین شرکت کند.

سرمربی تیم ملی لطفاً پاسخ دهند که دعوت از  بازیکن مصدوم جهت حضور در اردوی تیم ملی چه توجیهی دارد ظاهرا این موضوع نشان می دهد که سرمربی تیم ملی و کادر فنی وی اطلاعات کافی از بازیکنان لیگ ندارند .

نکته مهمتری که وجود دارد شمسایی بارها اعلام کرده بهترینهای لیگ به تیم ملی دعوت می شوند سوالی که مجددا مطرح است و بهتر است سرمربی تیم ملی پاسخ دهند که چرا بازیکنانی همچون سهیل جامدی آقای گل حال حاضر لیگ برتر از کراپ و یا علی اصغر حسن زاده بهترین بازیکن حال حاضر لیگ به نظر کارشناسان فوتسال در لیست تیم ملی قرار ندارند.

اینکه انتخاب بازیکنان حق مسلم سرمربی تیم ملی است محفوظ است اما سرمربی تیم ملی خودش بارها در مصاحبه های خود اعلام کرده بهترینهای لیگ به تیم ملی دعوت می شوند و ظاهرا این موضوع (بهترینهای لیگ برتر) فقط برای گفتگوی با رسانه ها مهم می باشد.

  انتظار می رود شمسایی با رصد دقیق مسابقات لیگ برتر از ظرفیت کامل فنی بازیکنان استفاده نمایید زیرا  تیم ملی متعلق به ۸۰ میلیون ایرانی است و نباید در انتخاب بازیکنان آماده فوتسال کشور حق بازیکنی تضییع گردد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط