در گفت و گو با ۲٠۲٠؛

سرمربی تیم کراپ الوند ایرانیان گفت : تیم را در رده چهاردهم جدول تحویل گرفتیم و با تلاش تمام‌مجموعه در رده هفتم قرار داریم و به زودی جایگاه بهتری نیز کسب می‌کنیم.
افضل : بازیکنان کراپ به خودباوری رسیده اند / کیفیت سالن ساوه شایسته این شهر نیست

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، علی افضل سرمربی تیم‌ کراپ الوند ایرانیان درخصوص بازی برابر سن ایچ ساوه در گفت و گویی با خبرنگار ما اظهار داشت : باتوجه به کفپوش سالن ساوه، بازی برای تمام تیم ها حتی خود سن ایچ دشوار است، از مسئولین ارشد ورزش این شهر تقاضا می‌کنم فکری به حال این کفپوش کنند تا حداقل فرزندان ساوه با مشکل مواجه نشوند.

وی افزود : سن ایچ بازی خوبی ارائه کرد و موقعیت های بیشتری نسبت به ما داشت اما بازیکنان کراپ با دقت بهتر از موقعیت های ایجاد شده استفاده کردند و مزد تلاش فراوان خود را با برتری گرفتند.

افضل تصریح کرد : بازیکنان کراپ به خودباوری رسیده اند و در حال حاضر توانایی های خود را به خوبی نمایان می‌کنند، تیم بسیار خوبی داریم و همچنان به فکر افزایش سطح فنی خود هستیم تا شاهد بازی های چشم نوازتری از کراپ باشید.

سرمربی کراپ در ادامه گفت : تماشاگران شریف ساوه ای فشار زیادی ایجاد کردند و در چنین شرایطی داوران عملکرد خوبی داشتند و به آن ها خسته نباشید می گویم.

وی اظهار داشت : هفته به هفته شرایط بدنی و فنی تیم بهتر خواهد شد و به آینده امیدواریم، با اضافه شدن مصدوم ها نیز قطعا روند صعودی خواهیم داشت و به زودی جایگاه بهتری در جدول کسب می‌کنیم، اختلاف شش امتیازی با رده سوم پیش از اتمام نیم فصل قابل جبران است و در نیم فصل دوم نیز برای رسیدن به جایگاه بهتر تلاش می کنیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط