شهاب سفال منش مربی دو تابعیتی و پروازی تیم ملی فوتسال در تمرینات تیم ملی در برزیل  رویت شد.
مربی دو تابعیتی و پروازی بالاخره در تمرینات تیم ملی فوتسال آفتابی شد/ فدراسیون چرا ورود نمی کند!

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، تیم ملی فوتسال کشورمان بامداد فردا در اولین دیدار از تورنمنت برزیل بمصاف پاراگوئه می رود.

این در حالی است وحید شمسایی سرمربی تیم ملی، اردوی آمادگی این تیم را جهت حضور در این رقابت ها از ۱۵ شهریور آغاز کرده بود.

از نکات قابل توجه اینکه شهاب سفال منش مربی تیم ملی فوتسال در این اردو حضور نداشت و در برزیل به کاروان تیم ملی اضافه شد.

سفال منش در اردوی آمادگی تورنمنت تایلند که در اسفند سال گذشته برگزار شد هم حضور نیافت و در تایلند به کاروان تیم ملی اضافه شده بود.

سفال منش در حال حاضر در کانادا زندگی می کند و و تابعیت دوگانه دارد و اکثرا بصورت پروازی در مسابقات تیم ملی حاضر می شود، سوالی که مطرح است اینکه مربی ایی که فقط در مسابقات حاضر می شود چه کمکی می تواند برای تیم ملی داشته باشد.

در کارنامه مربیگری سفال منش بجزو تاسیسات دریایی در لیگ برتر و تیم ملی لبنان سوابق دیگری دیده نمی شود و اینکه این مربی در روز مسابقه چه  کمکی به تیم ملی می تواند انجام دهد که دیگر مربیان ایرانی یا سایر مربیان این تیم نمی توانند انجام دهند جای سوال دارد. بهتر است وحید شمسایی سرمربی تیم ملی و فدراسیون فوتبال پاسخ بدهند!

آنچه پرواضح است مربیان توانمند دیگری در ایران وجود دارد که از نظر فنی سابقه ای بسا بیشتر و بهتری دارند که در این برهه از تیم ملی کارایی بیشتر و هزینه کمتری خواهند داشت و اینکه فدراسیون فوتبال با قرارداد و هزینه های سفر سفال منش می توانست یک مربی و یا دستیار خارجی با رزومه ی بهتری به تیم ملی اضافه کند.

بهتر است فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال تا دیر نشده و همچنان وقت است برای بازیهای آسیایی و انتخابی جام جهانی با سفال منش صحبت داشته باشد تا طبق قرارداد و هزینه میلیاردی اش، برای کمک به تیم ملی در اردوهای این تیم در ایران و یا... حضوری فعال داشته باشد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط