تیم ملی فوتسال کشورمان در دیداری دوستانه بمصاف بانک کارآفرین خواهد رفت.
بازی دوستانه با یک تیم گمنام چه کمکی به تیم ملی فوتسال می کند!/ تاج رئیس فدراسیون فوتبال پاسخ دهد

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، تیم ملی فوتسال کشورمان فردا قرار است تهران را جهت برگزاری در تورنمنت برزیل ترک کند‌.

این موضوع در حالی است که شاگردان شمسایی قرار است عصر امروز در دیداری دوستانه بمصاف تیم بانک کارآفرین برود.

برگزاری این دیدار در این مقطع سوالاتی را به وجود آورده که بهتر است فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال پاسخ دهند این که چرا تیم ملی فوتسال یک کشور باید با تیم های ادارات که هیچ  جایگاهی در فوتسال کشور ندارند بازی کند؟

نکته دیگر اینکه در لیگ برتر ما تیمهای مثل مس سونگون ،گیتی پسند اصفهان و...حضور دارند که این تیمها نه در سطح ایران بلکه در سطح آسیا صاحب عنوان هستند، چرا نباید تیم ملی با یکی از تیمهای لیگ برتری که جایگاه مشخصی دارند و می تواند محک جدی برای ملی پوشان جوان باشد بازی کند و بر عکس به مصاف یک تیم گمنام برود.

سوال دیگری که مطرح است و فدراسیون فوتبال باید پاسخ دهد برگزاری دیدار دوستانه با بانک کار آفرین چه سودی برای تیم ملی کشورمان دارد؟

مگر بانک کارآفرین اسپانسر تیم ملی در تورنمنت برزیل است که فدراسیون فوتبال تصمیم به برگزاری این دیدار گرفته است؟

سوال مهمتری که باید شمسایی سرمربی تیم ملی پاسخ دهند آیا شان شخصیت تیمی که پرافتخارترین تیم قاره آسیا و سومی جهان را در کارنامه دارد بازی دوستانه با یک تیم اداری است آنهم در زمانی که تیم ملی تورنمنت برزیل و بازیهای مقدماتی آسیایی را در پیش رو دارد اگر خدا ناکرده بازیکنی در این دیدار مصدوم شد تکلیف تیم ملی چیست؟

این دیدار هیچ سودی نمی تواند برای تیم سوم جهان داشته باشد و اینکه چرا تیم ملی باید این دیدارهای دوستانه و بی کیفیت را برگزار کند بهتر است تاج ریاست فدراسیون فوتبال پاسخ دهند.

انتهای پیام/مطالب مرتبط