• گروه مطلب:| خبر| فوتسال باشگاهی|
  • کد مطلب:3299
  • زمان انتشار:سه شنبه 01 مهر 1399-20:17
  • کاربر:محمد محمدی

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در تدارک تیم قدرتمندی برای حضور در لیگ برتر  بوده اما شنیده می شود که هنوز لیگ برتر فوتسال شروع نشده این تیم به حاشیه رفته است
اختلاف و جدایی نتیجه ولخرجی در خرید بازیکن / حاشیه بلای جان تیم پر هزینه اصفهانی

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، در طول سالیان متمادی باشگاههای زیادی وجود داشتند که برای رسیدن به جام قهرمانی و کری خوندان برای سایر رقبا اقدام به صرف هزینه های گزاف کردند و عاقبت با سرخوردگی عطای حضور در ورزش را به لقایش بخشیدند.

در فوتسال باشگاههایی همچون دبیری تبریز، فولاد ماهان اصفهان، تاسیسات دریایی تهران و در فوتبال نیز استیل آذین نمونه بارزی از این قبیل باشگاهها بودند که اکنون به قاب خاطرات پیوستند.

 گیتی پسند از سال ۱۳۸۹ تاکنون با صرف هزینه‌های فراوان ضمن پویا کردن رشته فوتسال در اصفهان و کشور در مجموع  ۲ کاپ قهرمانی پس از حضور ده ساله، در ویترین افتخارات آنها چشم نوازی می کند. در صورتی که با توجه به صرف هزینه های میلیاردی تعداد قهرمانی این تیم بسیار کم است.

 این ناکامی ها در کسب عنوان قهرمانی، قرمزپوشان دیار نصف جهان  را با چالش هایی مواجه کرد تا آنها با شروع فصل نقل و انتقالات به سراغ وحید شمسایی بروند و پس از مذاکرات طولانی، او را به عنوان سرمربی خود انتخاب کنند و از همان ابتدا نیز در نقل و انتقالات پر رنگ حاضر شوند.

در ادامه شمسایی با خرید بازیکنان متعددی نشان داد که هدفی جز قهرمانی در لیگ برتر ندارد و با صرف هزینه‌های بسیار زیاد و جذب ستاره ی تیم ها سروصدای زیادی در نقل و انتقالات بپا کرد و در این مسیر چند شبیخون به رغبا هم زد و برای آنان حاشیه هایی نیز ایجاد کرد.

 در اکثر مواقع جمع کردن ستاره ها در کنار هم قطعا پیامدهای دارد که در همین راستا عده ای معتقدند اگر مدیریت صحیحی در این خصوص انجام نگیرد این امکان وجود دارد تیمی که با هزینه های بسیار، بازیکنان سرشناس را به دور هم جمع کرده دچار حواشی خواهد شد.

با این حال تمرینات تیم فوتسال باشگاه گیتی پسند طی روزهای گذشته آغاز شده و شنیده می‌شود حاشیه های تیم پرهزینه اصفهانی استارت خورده که پس از مهران عالیقدر چند بازیکن دیگر نیز بدلایلی در پی دریافت رضایت نامه و خواهان جدایی از این تیم هستند.

حال باید دید نحوه برخورد مدیریت باشگاه گیتی‌پسند با حواشی به وجود آمده چیست و چطور در صدد کنترل حواشی بر خواهند آمد.مطالب مرتبط