باشگاه استعدادهای درخشان مشهد طی دو فصل گذشته توانسته به جمع چهار تیم نهایی لیگ برتر امیدهای فوتسال کشور صعود کند.
درخشش استعدادهای مشهدی در فوتسال کشور

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، هر زمان که با اهالی جامعه فوتسال صحبتی انجام می‌شود، بزرگان این رشته ورزشی دل نگرانی هایی مبنی بر پشتوانه سازی و شکوفا کردن استعدادهای جوانان ایران زمین دارند.

با برنامه ریزی خوب سازمان لیگ در چند سال گذشته، همواره لیگ های مختلف رده سنی درحال پیشرفت هستند و همین موضوع باعث می شود بازیکنان زیادی به لیگ برتر بزرگسالان معرفی شوند تا در نهایت شاهد حضور بازیکنان جوان و با استعداد در تیم ملی باشیم.

باشگاه استعدادهای درخشان مشهد به عنوان نماینده استان خراسان رضوی در سال‌های گذشته سرمایه گذاری ویژه‌ای بر روی رده های سنی انجام داده و توانسته در مسابقات کشوری قدرت خود را به رخ تیم‌های متمول کشور بکشد.

استعدادهای درخشان در سال گذشته توانست به جمع چهار تیم برتر لیگ برتر امید صعود کند و در صورتی که اکثر بازیکنان خود را به دلیل تغییر رده سنی از دست داد بار دیگر با تلاش و برنامه‌ریزی درست به جمع چهار تیم برتر این رقابت‌ها صعود کرد.تیم های شهروند ساری، گیتی پسند اصفهان و فردوس قم در مرحله پایانی لیگ برتر امید در سال ۹۹ حضور داشتند که هر سه در رده سنی بزرگسالان جزو تیم‌های لیگ برتری هستند و حضور استعدادهای درخشان مشهد در این جمع نشان از برنامه ریزی بسیار درست این باشگاه دارد.

 در روزهایی که سرمایه گذاران زیادی در فوتسال کشور ورود پیدا کردند و علاوه بر ریخت و پاش های مالی زیاد نمی توانند نتایج چندان جالبی کسب کنند باید مجموعه استعدادهای درخشان مشهد را الگوی خود قرار دهند و ببینند این مجموعه با چه برنامه ریزی و فعالیتی به چنین جایگاهی دست یافته است.

نکته قابل توجه در خصوص این مجموعه حضور سجاد سرباز، بازیکن تیم ملی امید و بهروز عظیمی، مجتبی پارساپور بازیکنان تیم ملی جوانان در این باشگاه بوده و درحالی که می توانستند از این سه بازیکن بهره ببرند با انتقال سجاد سرباز به باشگاه مقاومت تهران، بهروز عظیمی و مجتبی پارساپور به تیم بزرگسالان شهید منصوری موافقت که نشان از مدیریت صحیح این مجموعه دارد. انتظار می رود مسئولین استان خراسان رضوی و شهر مشهد از مجموعه استعدادهای درخشان حمایت لازم را انجام دهند کنند چرا که این موضوع موجب پرورش سایر استعدادهای مشهدی می شود.

قطعا سوم شدن در لیگ برتر رده سنی امید پایان رویاهای باشگاه مشهدی نخواهد بود و آن‌ها برای رسیدن به عنوان‌های بهتر تلاش خواهند کرد.افتخارات باشگاه:

سال ۹۷:

قهرمان لیگ دسته اول نوجوانان کشور و صعود به لیگ برتر
مقام سوم لیگ برتر جوانان

سال ۹۸:

قهرمان لیگ برتر جوانان
مقام سوم لیگ برتر امید

سال ۹۹:

مقام دوم لیگ برتر نوجوانان
مقام سوم لیگ برتر امید