سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند گفت: بازی کردن مقابل قند کاترین در آمل سخت و برای هر تیمی خطرناک است.
لک: کاترین در آمل برای هر تیمی خطرناک است/ از بازیکنانم راضی‌ام

به گزارش پایگاه خبری 2020، رضا لک بعد از پیروزی 3 بر 2 کراپ الوند مقابل قند کاترین آمل در  لیگ برتر فوتسال و رسیدن به صدر جدول اظهار داشت: بازی سختی بود همانطور که در طول هفته پیش‌بینی کرده بودیم یک بازی پرفشار و پربرخوردی داشتیم که خدا را شاکرم توانستیم 3 امتیاز یک بازی حساس را به دست آوریم. 

وی گفت: تمام بازی‌های کاترین را از ابتدای شروع فصل آنالیز کردیم و می‌دانستیم این تیم در آمل برای هر تیمی مشکل‌ساز است، بر همین اساس روی پاور پلی‌های این تیم و نقاط ضعف آن در طول هفته کار کردیم و می‌دانستیم که  برای پیروزی باید در ابتدا از خط اول خط دفاعی این تیم بگذریم. 

سرمربی کراپ الوند گفت: خدا را شکر در نیمه اول بعد از گل کاترین بازیکنانم به خوبی توانستند به بازی برگردند که در ادامه  این نیمه توانستیم 3 گل بزنیم و با پیروزی به رختکن برویم؛ البته موقعیت‌هایی هم داشتیم که متاسفانه از دست رفت. 

وی ادامه داد: در شروع نیمه دوم در ابتدا به شدت تحت تاثیر میزبانی کاترین قرار گرفتیم که بازیکنانم به خوبی توانستند از فشار ابتدایی این نیمه  خارج شوند. قند کاترین یکی از تیم‌های خوب لیگ ایران هستند و بازی کردن در مقابل آن سخت است به خصوص در بازی‌های که میزبان هستند و قطعاً برای هر تیمی می‌توانند در آمل خطرناک باشند. 

لک در پاسخ  به سوالی در مورد شرایط داوری این دیدار خاطرنشان کرد: در یک بازی فیزیکی و پرفشار و سخت داوران عملکرد خوبی داشتند و قضاوت داور ی تاثیرگذار در نتیجه نبود.

انتهای پیام/مطالب مرتبط