سرمربی کراپ الوند می گوید جذب بازیکن برزیلی در مراحل پایانی قرار دارد.
سرمربی تیم کراپ الوند: فدراسیون نظارتی بر روی فوتسال ندارد/بازی در آمل دشوار است

به گزارش پایگاه خبری 2020، رضا لک سرمربی باشگاه کراپ الوند ایرانیان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت : با توجه به محدود بودن زمان تعطیلات نیم فصل، چند روزی به بازیکنان استراحت دادیم و تمرینات تیم از یک هفته قبل شروع شده است.

وی افزود : حمیدرضا ره انجام و علیرضا ابوالقاسمی فرد از جمع ما جدا شدند و میثم خیام را نیز جذب کردیم.

سرمربی کراپ الوند تصریح کرد: جذب بازیکن برزیلی نهایی شده و در مراحل پایانی است تا هرچه سریع تر به تیم اضافه شود.

لک در رابطه با دیدار تیمش مقابل قندکاترین در هفته نخست دور برگشت مسابقات لیگ برتر اظهار داست: بازی در آمل برای هر تیمی دشوار است و امیدوارم با تلاش بازیکنان بتوانیم روند خوب خود را ادامه دهیم و با پیروزی آمل را ترک کنیم.

سرمربی کراپ الوند در پاسخ به این سوال که، چه نظری درباره کیفیت داوری ها دارید، گفت : داوری ها در نیم فصل نخست بد نبود اما همچنان باید پیشرفت کند، در هیچ دیداری برای تیم ما داوری تاثیر گذار نبود ولی با حمایت از جامعه داوری از سوی فدراسیون و برگزاری کلاس های مناسب قطعا در این زمینه نیز پیشرفت خواهیم کرد.

لک درخصوص شرایط فنی لیگ برتر گفت : تیم های تازه لیگ برتری شده نمایش خوبی داشتند و بالای جدول نیز حساس تر از گذشته پیگیری می‌شود، هیچ دیداری قابل پیش‌بینی نیست و تمام تیم ها کار دشواری دارند که این موضوع نشان از کیفیت بالای لیگ برتر دارد و در نهایت تمام این ها به سود تیم‌ملی است.

سرمربی کراپ الوند در پایان‌گفت : فدراسیون فوتبال نظارتی بر روی فوتسال ندارد و آن ها باید در بخش آموزش مربیان حساسیت بیشتری داشته باشند تا شاهد پیشرفت این رشته باشیم، اگر قرار است از کشور های مطرح دنیا عقب نمانیم باید تلاش بیشتری از سوی فدراسیون صورت پذیرد و فوتسال را رها نکنند.

انتهای پیام/

به گزارش پایگاه خبری 2020،مطالب مرتبط