سرمربی کراپ الوند می گوید در تلاشیم تا فاصله خود را با صدر جدول کم کنیم.
لک: با تلاش و هوشیاری بازیکنان پیروز شدیم/امیدوارم هواداران بیایند

به گزارش پایگاه خبری 2020، رضا لک سرمربی تیم کراپ الوند پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل سفیرگفتمان در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: طبق آنالیزی از ۳ دیدار گذشته حریف، می دانستیم این تیم بازی خوبی ارائه می دهد و کار دشواری مقابل آنها خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: در نیمه نخست سبک تدافعی سفیرگفتمان کار را برای ما سخت کرد اما در نیمه دوم با تمرکز بیشتر ۲ گل به ثمر رساندیم و فرصت های بیشتری هم داشتیم.

لک ادامه داد: حریف با استفاده از ضد حملات در فکر جبران نتیجه بود اما با تلاش و هوشیاری بازیکنان پیروز شدیم و در ادامه تلاش خواهیم کرد تا فاصله خود را با صدر جدول به حداقل برسانیم.

وی در رابطه با قضاوت تیم داوری بیان کرد: هر دو تیم بازی خوبی ارائه دادند و مشکل خاصی رخ نداد اما داوران نیز با تمرکز بالا قضاوت کردند که اتفاقا نمایش خوبی داشتند.

لک با بیان این‌که روی کار دفاعی تاکید داشتم، بیان کرد : از روز نخست و باتوجه به سبک بازی بازیکنان ایرانی بر روی کار دفاعی تاکید داشتم و به همین دلیل گل کمی دریافت کردیم، باتوجه به سبک بازی بازیکنان ایرانی تیمی که خوب دفاع کند می‌تواند موفق باشد.

سرمربی کراپ الوند ادامه داد : تیم ما بدنبال زدن گل های بیشتری در بازی است که تفاضل بهتری هم داشته باشیم و در این باره تمرینات لازم را انجام می‌دهیم تا بتوانیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم.

لک در پاسخ به این سوال که، چه نظری درخصوص بازگشت هواداران به سالن ها دارید، گفت : ورزش بدون حضور هواداران جذابیتی ندارد، امیدوارم هرچه سریع تر شاهد حضور هواداران در سالن های فوتسال باشیم، قطعا با وجود عاشقان فوتسال جذابیت لیگ برتر نیز چند برابر می‌شود.

انتهای پیام/مطالب مرتبط