سرمربی تیم کراپ الوند می گوید با اجرای برنامه های تاکتیکی لازم و استفاده از امتیاز میزبانی به دنبال برتری مقابل سفیرگفتمان هستیم.
لک : رقابت با باشگاههای که راه قهرمانی را بلدند دشوار است/ شرایط خوبی داریم

به گزارش پایگاه خبری 2020، رضا لک سرمربی تیم کراپ الوند ایرانیان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت : با توجه به اینکه هفته گذشته در یک دیدار خارج از خانه به برتری رسیدیم تیم از لحاظ روحی، شرایط خوبی دارد و از لحاظ فنی نیز به روزهای خوب خودمان رسیده ایم.

وی افزود : تمرینات خوبی را انجام دادیم که امیدواریم برابر سفیرگفتمان ۳ امتیاز مسابقه را کسب کنیم، با اجرای برنامه های تاکتیکی لازم و استفاده از امتیاز میزبانی به دنبال برتری هستیم.

لک تصریح کرد : سفیر گفتمان طی ۳هفته گذشته بازی های خوبی به نمایش گذاشته و با بدشانسی امتیاز از دست داده است، تهرانی ها کادرفنی خوبی دارند و با بهره گیری از بازیکنان باتجربه و جوان حریف قابل احترامی هستند.

سرمربی تیم کراپ الوند با بیان این‌که به دنبال جذب بازیکن هستیم، افزود : ابتدا باید نیم فصل را به خوبی به پایان برسانیم و پس از آن با جذب بازیکنان مورد نظر نقاط ضعف خود را پوشش دهیم، مذاکراتی با چند مهره خارجی داشتیم که اگر بازیکنان مورد نظر در ایران جذب نشوند به سراغ خارجی ها خواهیم رفت.

لک قهرمانی را خارج از دسترس ندانست و گفت : کراپ به اندازه مس و گیتی پسند هزینه نکرده و رقابت با چنین باشگاه هایی که راه قهرمانی را بلدند دشوار است اما با تمام توان برای کسب بهترین نتایج تلاش می‌کنیم.

سرمربی تیم کراپ الوند در پایان‌ گفت : در تمرینات به دنبال رفع مشکلات هستیم و با جذب بازیکن نیز برای رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کنیم، تمام حریفان قابل احترامند و در این راه کار دشواری داریم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط