سرمربى تیم ملى فوتسال درباره آخرین وضعیت ملی پوشان پیش از دیدار برابر اندونزی با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفتگو کرد.
شمسایی: این ملی پوشان جوان روزی جا پای بزرگان می گذارند

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال درباره آخرین وضعیت تیم ایران در فاصله دو روز مانده تا اولین دیدارتیم ملى گفت:همه چىز ایده آل است، تیم در آرامش کامل به سر می برد و تمرینات به خوبی انجام می شود. با تمهیداتى که سرپرست تیم ملى در نظر گرفته اند، حسین طیبى و مسلم اولاد قباد نیز به جمع ما اضافه میشوند. خوشبختانه همه چیز دست به دست می دهد تا با پشت سر گذاشتن بهترین شرایط، برای یک تقابل بسیار جذاب و دیدنى در مسابقات آسیایى آماده می شویم. از نگاه ما فکر میکنم بازیکنانى که حقشان بود به مسابقات آسیایی راه پیدا کردند ، امیدوارم خانواده فوتسال بداند که این تیم براى همه است و براى وحید شمسایى شخصا نیست

سرمربى تیم ملى افزود: بعد از اتفاقى که افتاد و آقاى مصطفى نظرى یکى از بازیکنان ارزشمند کشورمان از ما جدا شد، فدراسیون فوتبال در تلاش است تا اصغر قهرمانى یکی از بازیکنان اسبق و مربى اسبق تیم ملى به جمع ما اضافه شود.

شمسایى افزود : فراموش نکنیم این جوانانى که امروز میانگین سنى شان به 7/25 ، 8/25 رسیده، مقدمه اى براى یک شروع جدید براى نسل بعدى است و امیدوارم بتوانند پاى بزرگان بگذارند.

سرمربى تیم ملى در پایان افزود:همه آسیا سراغ بهترینهاى آسیا را در گذشته می گرفتند. تمامی آن بازیکنان قدیمی روزی بجای بازیکنان دیگر آمدند، جامعه فوتسال ما باید این موضوع که جوانان ما با تمام وجود تلاش میکنند تا افتخار آفرین باشند،احترام بگذارد.آنچه که براى من حائز اهمیت است ، نظم، انضباط و هدفمند بودن کارم بوده و فقط به فوتسال نگاه کردم. من مطئنم که این جوانان آمده اند که کار بزرگی کنند.

انتهای پیام/مطالب مرتبط