سرمربی تیم فوتسال زندی‌بتن کلاردشت گفت: گیتی‌پسند امسال مستحق قهرمانی بود و روند خوبی داشت و به دور از حاشیه کارش را انجام داد.
لک: گیتی‌پسند مستحق قهرمانی بود/ داور به شکل معجزه‌آسایی روند بازی را تغییر داد

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، رضا لک پس از شکست تیم فوتسال زندی‌بتن کلاردشت مقابل گیتی‌پسند اصفهان در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال مردان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود، گیتی‌پسند تنها به یک مساوی برای قهرمانی نیاز داشت و با توجه به انگیزه‌های این تیم، می‌دانستیم که بازی سختی در پیش داریم.

وی افزود: همان طور که دیدید امروز تعداد نفرات ما کامل نبود و تنها با 7 بازیکن وارد زمین شدیم و همین مسئله کار ما را سخت کرد. با این حال بازی پایاپایی به نمایش گذاشتیم و به نظرم خستگی بچه‌ها در نیمه دوم و مشکلات داوری روی شکست ما تاثیر داشت. متاسفانه داور بازی بعد از گل سوم ما به طور معجزه‌آسایی روند بازی را تغییر داد.

سرمربی تیم زندی‌بتن کلاردشت با تبریک قهرمانی به تیم گیتی‌پسند، خاطرنشان کرد: گیتی‌پسند امسال مستحق قهرمانی بود و روند خوبی داشت و به دور از حاشیه کارش را انجام داد. به مجموعه باشگاه گیتی‌پسند، کادرفنی و بازیکنان خوبشان را تبریک می‌گویم اما به نظرم با این تعداد بازیکنی که در اختیار داشتیم، بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و حتی در دقایق پایانی گل چهارم را هم به ثمر رساندیم اما خستگی بازیکنان و فشار روانی که داور به تیم ما وارد کرد، باعث شد که نتوانیم نتیجه را جبران کنیم.

وی با انتقاد از عملکرد داور مسابقه گفت: داوری امروز خیلی ضعیف بود، در بازی امروز هیچ تنشی وجود نداشت و داور سوت زده و خطا گرفت، چرا داوری که هیچ مشارکتی در اعلام خطا نداشت، خطا را برگرداند؟ فکر نمی‌کنم این رویه درست باشد. روی گل چهارم‌ گیتی‌پسند هم داور در حال حرف زدن با بازیکنان ما در بیرون زمین بود و به نظرم این داور برای بازی امروز ضعیف بود اما به هر حال گیتی‌پسند تیم خوبی است و استحقاق برد را داشت.

انتهای پیام/مطالب مرتبط