اهالی رشته فوتسال توقع بالایی از تیم کراپ الوند داشتند اما این تیم موفق نشده است تا در هفته‌های ابتدایی لیگ صاحب پیروزی شود.
کراپ الوند، تیم فوتسالی که کهکشانی نیست

به گزارش فوتسال۲٠۲٠، لیگ برتر فوتسال کشورمان از ۲۶ آذرماه با انجام ۶ دیدار در قالب دو گروه هفت تیمی آغاز شد. تیم فوتسال کراپ الوند که فصل گذشته توانست از لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کند در دیدار هفته اول با فردوس قم به تساوی سه بر سه رسید. این تیم در هفته دوم استراحت کرد و در هفته سوم نیز در شهر ساری به مصاف تیم شهروند رفت و در نهایت به تساوی پرگل چهار بر چهار دست یافت.

مسوولان تیم فوتسال کراپ زمانی که این تیم از دسته یک به لیگ برتر صعود کرد عزم خود را جزم کردند تا تیمی پرقدرت روانه مسابقات کنند. این تیم در همان ابتدا سراغ «مهدی جاوید» ستاره تیم ملی فوتسال ایران و آقای گل چهار دوره از لیگ برتر رفت و موفق شد این بازیکن را به خدمت بگیرد. تیم کراپ بعد از خرید این ملی‌پوش چند بازیکن دیگر از جمله «مصطفی نظری» دروازه‌بان اسبق تیم ملی ایران را جذب کرد. زمانی که این تیم قصد داشت ملی‌پوشان را جذب کند، آن‌ها با تیم‌های خود قرارداد بسته بودند و نمی‌توانستند به این تیم بیایند.

این تیم «رضا لک» سرمربی با سابقه فوتسال را نیز به عنوان سرمربی خود معرفی کرد و زمانی که برخی از تیم‌ها هنوز تمرین خود را شروع نکرده بودند، اردوهای تمرینی خود را برپا کردند. برخی از رسانه‌ها از همان ابتدا این تیم را کهکشانی خواندند و توقع بسیار زیادی از این تیم در لیگ برتر داشتند. برخی عنوان کردند که این تیم برای قهرمانی بسته شده و باید با قدرت لیگ را شروع کند اما این اتفاق در هفته‌های ابتدایی لیگ رخ نداد. 

البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که نتیجه گرفتن در سالن‌های قم و ساری کار بسیار سختی است و این موضوع در سال‌های گذشته نیز بر همگان ثابت شده است. تیم‌هایی که کراپ با آن‌ها مساوی کرده است هنوز در لیگ نباخته‌اند. حتی فردوس قم نیز در هفته دوم می‌توانست گیتی‌پسند قدرتمند را در اصفهان شکست دهد. این تیم قمی در هفته سوم لیگ نیز با پنج گل تیم اهورا بهبهان را شکست داد. 

درست است که تیم کراپ در نقل و انتقالات بازیکنان زیادی را جذب کرد اما نباید این نکته را فراموش کنیم که این تیم تنها یک ملی‌پوش دارد و آن هم جاوید است. بقیه بازیکنان تیم کراپ به طور مقطعی به تیم ملی دعوت شده‌اند و به طور قطع آن‌ها را نمی‌توان ستاره خواند و اینکه این تیم را کهکشانی بخوانیم اشتباه است.

حضور تیم‌هایی مانند کراپ در فوتسال ایران بسیار سودمند است چرا که مدیران این تیم در صدد هستند تا در این رشته سرمایه‌گذاری کنند و رسانه‌ ها نباید کاری کنند تا مسوولان این باشگاه از هزینه‌هایی که کردند، پشیمان شده و دیگر قید تیم‌داری را بزنند. هرچند که در گذشته بارها شاهد این اتفاقات بودیم؛ فرار سرمایه‌گذاران از فوتسال به دلیل سرخوردگی. البته باید مدیران این تیم با مشاوران کاربلد در این رشته مشورت کنند تا اسیر این مشکلات نشوند. 

تیم فوتسال کراپ باید روز جمعه ۱۲ دی‌ماه در هفته سوم در دیداری حساس در اصفهان به مصاف گیتی‌پسند برود. این تیم هم اکنون با ۲ امتیاز در رده ششم جدول لیگ برتر فوتسال گروه الف قرار دارد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:6


حسین 1 0 دوشنبه 08 دی 1399-21:21

کهکشانی اگر اینا هستن پس فردوس قم چیه ههههههههه
امین نصرالله کهکشانیه با آذرخش سقوط کرد لیگ دو
مهران عالیقدر کهکشانیه که وحید شمسایی نخواستنش با باند بازی با ناظم شریه میرفت تیم ملی .مصطفی نظری که باید مربی باشه الان تو گل نمیتونه باشه پیر شده ما بقی بازیکنان هم در حد معمولی رو به پایین کهکشانی فقد عشق گیتی پسند اصفهان ایشالله سالن مخابرات منتظریم .همه اومدین به سلطان حمید مشیری تعظیم کنید پاسخ