مدیر سازمان فوتسال باشگاه آلومینیوم اراک از آغاز مذاکره با گزینه های سرمربیگری این تیم برای فصل جدید خبرداد. 
گزینه های هدایت آلومینیوم اراک مشخص شدند

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠ و به نقل از روابط عمومی باشگاه آلومینیوم اراک، رضا امیری ضمن اعلام این خبر گفت: بلافاصله پس از صعود تیم به لیگ برتر به منظور حضور هرچه پر قدرت تر در این رقابت ها صبح امروز جلسه ای فوق العاده با حضور مدیران باشگاه برگزار کردیم.

امیری اظهار داشت : یکی از تصمیمات مهم این نشست تصمیم گیری برای انتخاب سکاندار فنی تیم بود که پس از بحث و برسی گزینه های مختلف روی سه گزینه «مسعود کیانفر ، رضا کردی و محمود خوراکچی  » به جمع بندی رسیدم که مذاکرات خود را با این دوستان آغاز کریم و امیدوارم به زودی پس از توافق سرمربی تیم را معرفی کنیم. 

 وی در خصوص معیار های باشگاه برای  انتخاب سرمربی جدید تیم گفت : ما به دنبال زمان بندی چند ساله برای حضوری قدرت مند در سطح اول فوتسال کشور و در نهایت قهرمانی تیم هستیم به همین روی در مذاکراتمان این مهم را به عنوان پیش شرط اصلی قرار می دهیم.

 مدیر حوزه فوتسال باشگاه آلومینیوم، در ادامه به زمان آغاز تمرینات تیم اشاره کرد و گفت : با توجه به اعلام زمان بندی آغاز رقابت های لیگ برتر در بیست تیر ماه، زمان زیادی تا آغاز فصل جدید نداریم ، به همین روی تمرینات خود را از روز شنبه با جدیت آغاز می کنیم.

 امیری در خاتمه عنوان کرد: تمام تلاش خود را بکار میگیریم تا در اولین سال حضور آلومینیوم در لیگ برتر فوتسال از آبروی باشگاه و ورزش استان مرکزی دفاع کنیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط