سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند با بیان اینکه در خیلی از صحنه های بازی امروز داور تصمیمات اشتباهی می گرفت، گفت: ما به نحوه داوری و چینش داوری اعتراض داریم و نتیجه ای هم نمی گیریم.
لک:به نحوه و چینش داوران لیگ برتر فوتسال اعتراض داریم

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، رضا لک درخصوص دیدار تیمش برابر مس سونگون در تبریز افزود: متأسفانه ما فقط هفت و هشت بازیکن در اختیار داریم و امروز با تکیه به این بازیکنان مقابل مدعی قهرمانی به میدان رفتیم و حتی سه بازی بعدی را که ۲ بازی اش خارج از خانه می‌باشد باید با تلاش بیشتر ادامه دهیم و از حیثیت مان دفاع کنیم.

 

سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند افزود: اگر امروز ما برای قهرمانی نمی‌جنگیم، به خاطر ۱۰ امتیازی است که تیم داوری در بازی‌های قبلی از ما گرفتند.

 

لک با اشاره به اینکه در اوایل بازی امروز دروازه بان مس توپ را در خارج محوطه با دست می‌گیرد و داور تصمیم به ادامه بازی می‌گیرد، خاطرنشان کرد: در بازی‌های هفته‌های قبل چنین حرکتی را دروازه بان ما انجام داد و پنالتی گرفتند و من نمی دانم چرا چینش داوران به این شکل است و داوران موفق را به تیم‌های رده پایین انتخاب می‌کنند.

 

وی اذعان داشت: اگر اشتباهات داوری نبود نیمه نخست را هم می‌بردیم چرا که مسلط بر بازی بودیم.

 

تیم کراپ الوند ایرانیان با برتری ۳ بر ۲ مقابل مس سونگون ۴۹ امتیازی شده و جایگاه خود در رده سوم جدول لیگ برتر فوتسال را تثبیت کرد.

 مطالب مرتبط