سرمربی کراپ الوند می گوید: تمام امیدمان این است که در هفته های باقیمانده داوران کم اشتباه ظاهر شوند تا پیش از این لحظه نخوریم.
لک: اختلاف امتیاز با صدر بی ارتباط با اشتباه داوران نیست/مس در تمام بخش ها شاخص است

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، رضا لک سرمربی تیم کراپ الوند در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت:رقابت خوبی را با رکن آذین داشتیم، بازیکنان جوان و دونده این تیم بخاطر مشخص بودن شرایط جدول رده بندی بدون استرس و راحت بازی میکردند.

وی تصریح کرد: رکن آذین در هفته های اخیر نتایج خوبی را کسب کرده بود و از همین رو بازی با آنها سخت بود اما با ارائه یک بازی خوب توانستیم پیروز شویم هر چند که بازیکنان کمی در اختیار داشتیم و بازی را به خوبی مدیریت کردیم و متاسفانه از تمام فرصت هایی که به وجود آمد کلا ۳ موقعیت آن به گل تبدیل شد.

سرمربی تیم کراپ الوند در خصوص عملکرد داوران بازی تصریح کرد: هفته هاست قضاوت داوران ما را آزار داده و از طرفی در این فصل ضریب اشتباهات تاثیرگذار آنها نیز بالا بوده است و اختلاف امتیازی که با صدر جدول ایجاد شده بی ارتباط با این اشتباهات نیست.

لک ادامه داد: در هفته‌های گذشته اعتراضات زیادی هم نسبت به اشتباهات داوری داشتیم، چرا که امتیازات زیادی بابت این اشتباهات از دست داده ایم و متاسفانه اعتراضات تاثیری ندارد و تمام امیدمان این است که در هفته های باقیمانده داوران کم اشتباه ظاهر شوند تا پیش از این لحظه نخوریم.

سرمربی کراپ الوند در رابطه با بازی تیمش مقابل مس سونگون بیان کرد: مس سونگون در تمام بخش ها شاخص است و با اقتدار صدرنشین لیگ شده است، ما آنها را آنالیز کردیم و تمرینات لازم را نیز انجام دادیم امیدواریم فردا بتوانیم خواسته های خود را در زمین به اجرا بگذاریم و انشاالله با تمام تلاش ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط