سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند گفت: در هر دو نیمه بازی در اختیار کراپ بود اما متأسفانه به خاطر بی‌دقتی و بی‌تجربکی بازیکنانم سه امتیاز این بازی را از دست دادیم.
لک: کم‌تجربگی بازیکنانم عامل باخت‌مان مقابل گیتی پسند بود/ موقعیت‌زیادی داشتیم

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، رضا لک بعد از شکست دو بر یک تیم فوتسال کراپ الوند مقابل گیتی‌پسند اصفهان در رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: از همان اول می‌دانستیم بازی سختی مقابل گیتی‌پسند داریم اما همانطور که شاهد بودید نتیجه خیلی به هم نزدیک بود و تمام 40 دقیقه ابتدای دیدار ما به بازی مسلط بودیم. متأسفانه در تک موقعیت‌هایی که به بازیکنان گیتی‌پسند دادیم گل دریافت کردیم. 

وی افزود:‌ همانطور که دیدید ما همه کار با تیم گیتی‌پسند کردیم و در هر دو نیمه بازی در اختیار بازیکنانم بود و در همه بخش‌ها حضور داشتیم و به خوبی توانستیم تیم گیتی‌پسند را پرس کنیم. من تا آنجا که بازی‌های گیتی‌پسند را دیدیم تا به امروز ندیدم که اینقدر این تیم تحت فشار بازی باشد. متأسفانه در موقعیت‌هایی که به دست آوردیم به خوبی نتوانستیم استفاده کنیم و به سختی هم جریمه شدیم. 

سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند عنوان کرد: بازیکنان باید بدانند در بازی با تیم‌های بزرگ اگر از موقعیت استفاده نکنند قطعاً جریمه سنگین می‌شوند. به هر حال اشتباها کردیم و جریمه سنگین شدیم و ان‌شاءالله برای بازی آینده خودمان را آماده می‌کنیم.

لک ادامه داد: در دو گل دریافتی عروجی از نبوغ و استعدادش استفاده کرد و از قبل به بازیکنانم گفته بودم که این بازیکن را باید کنترل کنند. در بازی امروز ما روی دروازه گیتی کرنرهای زیادی زدیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم. به خصوص در یک موقعیت تک نفره که محمدی دروازه‌بان این تیم به خوبی آن موقعیت را از ما گرفت. در هر دو نیمه با توجه به فشاری که به گیتی پسند آورده بودیم توانستیم این تیم را پنج خطایی کنیم. من فکر می‌کنم این بازی را باید حداقل با تفاضل 5 الی 6 گل پیروز می‌شدیم اما متأسفانه بی‌دقت و بی‌تجربگی عامل باخت ما مقابل گیتی شد. 

وی در مورد داوری گفت: هفته‌ها است که ما از داوری ضرر می‌کنیم و دوستانی که در کمیته داوران بازی‌ها را مشاهده می‌کنند متوجه می‌شوند که فاصله امتیازی تیم کراپ با صدر جدول فقط به خاطر اشتباهات داوری است. اما خوشبختانه در گل‌های گیتی‌پسند داوری اشتباه تأثیرگذاری نداشت و کمربسته به تنهایی داوری می‌کرد و داور دیگر چند سوت زد که همگی آن سوت‌ها اشتباه بود.

سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند اظهار داشت: به هر حال نمی‌توان از قضاوت داوری‌ها ناراحت شد به این دلیل که داوری ما در همین سطح است اما نسبت به داوری هفته‌ها است که داریم اذیت می‌شویم. برای مثال بازی با فرش‌آرا یا بازی با سیرجان و فشاری که عمدتاً‌ روی کادر فنی است همین قضاوت داوری‌ها است. اما امروز داوری در نتیجه بازی تأثیرگذار نبود. 

انتهای پیام/مطالب مرتبط