رضا لک می گوید ۳ امتیاز بازی با آنا صنعت قم باعث شد تا بازیکنان ما از لحاظ روانی آماده دیدار با تیم گیتی پسند باشند.
سرمربی کراپ الوند: بازی سختی داریم/گیتی پسند تیم خوب و با تجربه ای است

به گزارش پایگاه خبری 2020، رضا لک سرمربی تیم کراپ الوند در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با دیدار تیمش مقابل گیتی پسند اظهار داشت: بازیِ سختی داریم چرا که دو تیم از بالانشینان جدول اند و این تیم بسیار خوب و باتجربه است.

وی تصریح کرد: به نظرم هر تیمی در این دیدار به لحاظ دفاعی فضای کمتری به حریف بدهد و از موقعیتهایش بهتر استفاده کند میتواند پیروز میدان شود.

لک در خصوص بازی هفته گذشته مقابل آنا صنعت قم گفت: بازی با تیم جوان و دونده قم سخت بود و از طرفی کادر فنی این تیم تغییر کرده بود تا مزید بر علت باشد و این تیم به لحاظ روحی تقویت شود و با انگیزه تر در مقابل ما ظاهر شود.

وی افزود: تیم آنا صنعت در هر دو نیمه، بازیِ بسته ای را به نمایش گذاشت و بیشتر در زمین خودش سعی در اداره ی بازی داشت و علیرغم بازیِ پرفشاری که بود موقعیتهای زیادی را به دست آوردیم اما متاسفانه خیلی از آنها استفاده نکردیم و تنها چند موقعیت ما تبدیل به گل شد.

سرمربی کراپ الوند ادامه داد: خداراشکر ۳ امتیاز این بازی باعث شد تا بازیکنان ما از لحاظ روانی آماده دیدار با تیم گیتی پسند شوند و با تمام وجود مقابل این تیم قرار بگیریم.

لک در خصوص کیفیت داوری لیگ بیان داشت: متاسفانه هفته ها درگیر مسائل داوری هستیم و به دلیل اشتباهات داوری امتیازات زیادی را از دست داده ایم و این موضوع باعث شده تا میان ما و صدر جدول فاصله امتیازی رخ دهد، امیدواریم در ادامه لیگ داوران کمتر اشتباه کنند و شاهد اشتباهات تاثیرگذار داوری نباشیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط