فدراسیون فوتبال بایستی از مدیران و متخصصین این رشته برای پست های، مدیریتی استفاده نماید.
بهترین گزینه برای سکانداری فوتسال کیست!/توصیه ای به تاج

به گزارش پایگاه خبری 2020، پس از برکناری آرش جابری از سازمان لیگ فوتسال، رئیس هیات فوتبال استان مرکزی بعنوان سرپرست موقت این سازمان معرفی شد.

پس از آن شایعاتی از ادغام کمیته فوتسال و سازمان لیگ به گوش رسید که بنظر می رسد این موضوع به واقعیت تبدیل شده است.

شنیده می شود داود پرهیزکار که سابقه ریاست کمیته فوتسال را در کارنامه دارد با جدایی از سمت دبیرکلی بعنوان رئیس جدید کمیته فوتسال معرفی خواهد شد و اما هنوز خبر موثقی از سکاندار صندلی دبیر سازمان لیگ به میان نیامده است. این خبر خیلی هم مورد سلیقه اهالی فوتسال نیست آنان توقع دارند یک فرد فوتسالی با رزومه کاری موفق و کار بلد سکان این رشته مهیج را در دست بگیرد .  

پیگیری ها نشان می دهد اهالی فوتسال مخالفتی با ادغام سازمان لیگ با کمیته فوتسال ندارند اما در مورد انتقال سازمان لیگ به محل آکادمی و از دست دادن دو دستگاه آپارتمان متعلق به سازمان لیگ که از محل دریافتی  باشگاه ها خریداری شده است بسیار مخالف اند.

حضور یک مدیر فدراسیونی همچون داود پرهیزکار موقعی قابل هضم خواهد بود که فردی شایسته و مدیر که مورد مقبول و تایید خانواده فوتسال باشد بعنوان دبیر سازمان لیگ فوتسال انتخاب شود .

آنچه پرواضح است باشگاهها و اهالی فوتسال  حساسیت ویژه ای نسبت به دبیر سازمان لیگ دارند زیرا معتقدند حضور فردی خوشنام با روحیات اخلاقی مناسب که مسلط و آگاه به مشکلات فوتسال و همچنین درک خوبی از شرایط مدیران، مربیان و بازیکنان و عوامل اجرایی و تجربه سالها مدیریت در فوتسال را داشته باشد و در یک کلام فرزند فوتسال و درد کشیده این رشته باشد کمک بزرگی خواهد کرد.

هستند مدیران خوشنام و با سابقه ای که حائز این شرایط باشند، کسانی که عمر خود را برای خدمت و سرافرازی فوتسال کشور خرج کرده اند و دارای پایگاه و مقبولیت خوبی نزد خانواده فوتسال هستند اما هیچگاه بدنبال لابی گری و تحمیل به فوتسال نبوده اند اما سالیان سال سردی و گرمی این رشته پرطرفدار را چشیده اند و بخوبی می توانند آن را مدیریت کنند. کارنامه موفق و مقبولیت بزرگترین پشتوانه دبیر سازمان لیگ خواهد بود .

آنچه خواسته اهالی فوتسال بوده گماردن فردی از جنس فوتسال و تخصص مدیریت فوتسال برای سکانداری می باشد و پر واضح است در این بین نمی توان از داوران و ناظرین این رشته بعنوان مدیر اجریی فوتسال انتخاب کرد.

و حرف پایانی:

برای هر کسی که قرار است مسئولیت فوتسال کشور را عهده دار شود پیشنهاد میشود موارد بالا را لحاظ کند.

پایگاه خبری فوتسال ۲۰۲۰ با دهها مدیر،  کارشناس، پیشکسوت، مربی، بازیکن و عوامل اجرایی مصاحبه نموده است و ماحصل آن خبر این است که امیدواریم فدراسیون فوتبال به نظر و عقاید اهالی فوتسال کشور احترام گذاشته و آن در انتخاب و انتصاب ریاست کمیته فوتسال و دبیر سازمان لیگ لحاظ کنند .

انتهای پیام/مطالب مرتبط